Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşte En kullanışlı filesharing clienti: Shareaza!

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Bağlantım 256 Kablo. Valla ben hayatımda ilk defa böyle hızlı dosya indiriyorum.

Kazaadan bile daha rahat. Çok basit. Sıra beklemek yok. Hiç Sorun çıkartmıyor. Search kısmı çok iyi,birkaç saniyede çok fazla buluyor.

Download için:http://www.shareaza.com/default.asp?id=download[signature][hline]Kolayoyun Cloxinia UO Shard
-----------------------------------------
Crosby,Stills,Nash & Young

Sosyal ağlarda paylaş

shareaza?
sıra beklemek yok?

nasıl oluyor bu iş abi?

denedim o programı ben..
sonuçta bir edonkey clientı..

bekliyorsun da bekliyorsun..

en kullanışlı filesharing kesinlikle kazaa lite k++'tır.. Deneyimlerime dayanarak söylüyorum..

Ha, shareaza yeni bir özellik ortaya çıkarmıştır, kazaa lite gibi bu sıra bekleme felan olayını hacklemiştir, öylece çekersin..
ama hiç sanmıyorum[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

Hah şimdi baktım sıra bekleme varmış ama ona da sıra denirse.
10.sıra falan oluyor genelde. Bu mLdonkey'de bilmemkaçbininci sıra bile var.

[signature][hline]Kolayoyun Cloxinia UO Shard
-----------------------------------------
Crosby,Stills,Nash & Young

[Bu mesaj Sensible tarafından 11 February 2004 09:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mldonkey 'de eğer Shareaza plug-inin aktif hale getirtirseniz, Shareaza görevi de görür mldonkey. O ed2k networkünde gördüğünüz 1500. sıra, olur size Shareazada 10. sıra.. Hatta FastTrack 'i enable ederseniz, Kazaa networküne de bağlanırsınız.

Yani neymiş ? Hepsi bir arada.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

-EE
Unix/Linux Sys. Adm., Security Prov., Programmer, IT Depart. PM

Google Search : "Türkiyenin en iyi hosting firması"
Sosyal ağlarda paylaş

shareaza süper sazan avcısı bi programdır..
orda gösterdiği hız Kilobyte (KB) değil Kilobit (Kb) cinsindendir.
KB cinsinden değeri bulmak için 8e böleceksiniz.
ayrıca sıra bekleme olayı da var bi çok bi fark görmedim ben emule ve shareaza arasında o açıdan. ama gnutella ağını kullanması da artısı.

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 11 February 2004 15:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Shareaza zaten Gnutella2 networkünü destekliyor. Yani direk olarak Shareaza diye bir network yok :) Mldonkey de bu network'ü destekliyor. Herhalde arkadaşlar o yüzden Shareaza 'yı enable edemediler. Aslında Gnutella2 'yi enable etmeleri gerekiyordu.. İyi hatırlattın.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

-EE
Unix/Linux Sys. Adm., Security Prov., Programmer, IT Depart. PM

Google Search : "Türkiyenin en iyi hosting firması"
Sosyal ağlarda paylaş

gnutella neydi? shareaza kullanmayalı epey bir oldu..

şimdi sen mldonkey'de gnutella ve fasttrack aktifleştirirsek edonkey dosyalarını hızlı çeker diyorsun?[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...