Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anlamadım bişe.

ShekiLChoCuq

Öne çıkan mesajlar

resmi direk verince açmadı, bidaha sayfaya attım. tıklayınız.
ya arkadaşlar böyle birşeyide ilk defa görüyorum ya! Bilgisayardan bikaç program siliyodum Prog. Ekle / Kaldır'dan silim dedim. Bu ekran çıktı. bi türlü silemedim. bide internet explorer'ı her açtığımda http://wfix.com/ die bi siteye bağlanıo. her nekadar internet özelliklerini about:blank 'ta yapsam. bilgisayarı kapatıp / açtıktan sonra yine bu adres çıkıo. kafayı yedi iice makine.
Birde Anti-virus programı yüklüyorum bilgisayara, ama çalışmıyo önceden yüklediğim için ve deneme sürümü dolduğu için. onu nasıl halletcem ya? birsürü anti-virus programı kullandığım hepsinin süresi bitti.. :) Ne yani bütün programları tüketince bilgisayara format atıpta tekrar başa, programları kullanmaya dönmicem herhalde değil mi? :D Bunun bi çaresi felan vardır inş.
Yardımlarınızı bekliyorum.
ShekiLChoCuQ[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 23 Mart 2003 23:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla böyle durumlarda harbici arkadaşlar kendilerini kanıtlarlar. bi arkadaşından hardiskini isticeksin durumu anlatıp. oraya yedekliceksin dosyalarını soora kendi harddiskini formatlayıp, windowsla beraber bi antivirüs kurcaksın. alcaksın kendi dosyalarını arkadaşının bilgisayarından yavaş yavaş. virüslü bişi glirse temizliceksin ya da silceksin. soora arkadaşının diskine de format atılcak böylece o da temizlenmiş olcak.

zahmetli ama kesin çözüm ...[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Only fear can block the way. -"Iron-Tail" Fratley
Sosyal ağlarda paylaş

Yukardaki rakamlar yani
5 6 2 3 5 3 6

Bu programın senden istediği ise altta verdiği sıraya göre o rakamları boşluğa yazman
Yani orda diyo ki
First Fifth Seventh Sixth

Yani önce 1. rakam olan 5'i sonra 5. rakam olan 5'i sonra 7. rakam olan 6'yı sonra da 6. rakam olan 3'ü yazcaksın
Daha sonra da uninstall a bascaksın[hline]Join Our Army.. OrcMasters
DivX Listem
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 23 Mart 2003 23:55 tarihinde demiş ki:
lol windows u felan uninstall etmesinde =][hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)

eheh walla o zaman ayvayı yerdim.:D
Bu arada uninstall olayını Fedaykin saolsun halletti benim için..
Ama diğer sorunları nasıl çözecem?
-Anti-virüs olayı?
-winfx.com olayı?[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 24 Mart 2003 00:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...