Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlhan Mansız Gitmelimi??

insight_13

Öne çıkan mesajlar

İlhan Mansız'ın son maclarda gosterdigi performans pek iç açıcı deil...evet malesef durum boyle...ama İlhan giderse bjk kulubunde yeni bir forvet arayısı baslıcaktır...o zamana kadar yedek forvetlerden bişi olcagını zannetmiyorum...Ahmet Dursun'da gitti...Bence İlhan Mansız gonderilmemeli....:((((
Sosyal ağlarda paylaş

Yedeklerden hangisine guvenmiyorsun sinanamı serdaramı ali cansunamı hangisine hepsi ii genc ama tecrubesizx forwetler bence sergen,tumer,pancu,ibrahim,guinti,okan ii beslerlerse forweti hiç korkma bunlar herseyi basarırlar...
Bence onemli olan konu eksedansları lucescu nie hala inatla yasini oynatıyor???[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bence ilhan'ın besşiktaşa yararından cok zararı vardı....olhan ın her cıktıgı macta besıktas 10 kısı kalma korkusuyla oynuyodu.ılhan senegal e attıgı gol sayesinde unlu oldu..bence futboldan pek anlamıyo..besıktas gıbı bı takımda onun gıbı agresıf bı futbolcunun olmaması lazımdı ...gıtmesı benı pek ılgılendırmıyo ama besıktas acısından ıyı oldugunu dusunuyorum...futbolcu ahlaklı,centilmen ve iyi tekniği olanlara denir.ilhan ise bunların hep zıttı şeklinde davraniş gösteriyodu...
Sosyal ağlarda paylaş

katılmıyorum ilhan gercekten ii hatta cok ii bir forwet olabilir ama bizim kadromuz cok genis ve yerini doldurabilecek ii adamlarımız war... Mesela sinan biraz daha az bencil olsa kafasını kaldırsa ve sansı olsa geldiginden beri yanlıs hatırlamıyosam 5 topu direkten dondu... Mesela ilie biraz condisyon biraz fizik gucu eklendimi adam kendini kanıtlamıs bir oyuncu... Mesela serdar neyse bence bu adam avrupada ezilir:D... :)[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cambaz_11, 09 February 2004 18:59 tarihinde demiş ki:
bence ilhan'ın besşiktaşa yararından cok zararı vardı....olhan ın her cıktıgı macta besıktas 10 kısı kalma korkusuyla oynuyodu.ılhan senegal e attıgı gol sayesinde unlu oldu..bence futboldan pek anlamıyo..besıktas gıbı bı takımda onun gıbı agresıf bı futbolcunun olmaması lazımdı ...gıtmesı benı pek ılgılendırmıyo ama besıktas acısından ıyı oldugunu dusunuyorum...futbolcu ahlaklı,centilmen ve iyi tekniği olanlara denir.ilhan ise bunların hep zıttı şeklinde davraniş gösteriyodu...

Bence yanlıs dusunuyosun ilhan gibi gelen toplara sert ve tekvursuta sut cekebilen cok az adam wardı ve belki bjk maclarını fazla izlemiyosun ilhana dogru yollana degaj olsun uzun top olsun hepsini kafayla takım arkadasına indirebilen bir oyuncuydu...Ve en onemlisi defansda cok ii adam eksiltiyordu... Ayrıca ilhan son donemlerde durulmustu hatta yan hakeme dalasmıyordu eger son kk gordugu macı diosan o sinan enginin istegiydi!!! Yoksa neden klup para cezası wermesin direk kk goren oyunculara...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ilhan golcu olsaydı bjk nin oynadığı herhangi önemli bir maçta gol atardı. Şampiyonlar ligidne gol atamadı. oynadığımız hiç bir derby maçında da gol atamdı. Adamın geldiğinden beri en iyi oynadığı maç geçen seneki gençlerbirliği maçıydı. Yoksa geri kalan hiç bir maçta aynı performansı gösteremdi.

Şimdi de pancu aynı problemi yaşıyor geldiği zamanki futbolundan eser yok. Eskiden her aldığı topu çok iyi saklar güzel hareketler yaprdı şimdi direk topu eziyor.

Yeni forvet olarak serdar oynayabilir bence çok yetenkli bir oyuncu zaten sol kanatta oynayınca ibrahim gibi verimli olamıyordu.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

evet rakip defansının en iyi adamını ilhana ayırırken artık serdara ayırı di mi :) yahu serdara sinana gidip en alakasız adamı versen tutar. şimdi gidip en iyi adam tutan oyuncu sergeni filan tutacak. serdar ilhan gibi yıpratacak mı rakip defansı

biraz olsun düşünün neden beşiktaşın orta sahası bu kadar çok gol atıyor da forvetleri bu kadar etkisiz? luce forvetleri ne amaçla kullanıyor acaba filan şunların yanıtını düşünmek lazım önce
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar İlhan gibi kaliteli bir futbolcu şımarmakta haklı ki fazla şımardıgınıda zannetmiyorum...Gerek 2002 dunya kupasında olsun gerekse ligde olsun İlhan Mansız bir ekoldu...Luce'nin hala Yasin'de ısrar etmesindeki sebepleri cidden merak ediyorum...Yedeklere guven konusunda ise Sinan kaleci ile karsı karsıya pek etkili deil...Ali Cansun da daha kavrulması lazım diye dusunuyorum...FB ile puan farkı 3'e dustu...G.S'de zaten iş yok...inanıyorumki bu senede Şampiyon BJK.......:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...