Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

parfüm ?

Xo

Öne çıkan mesajlar

slickers said:
o para o personelden çıkıyor büyük ihtimalle
çıkmıyor, yani böle firmalada zaten ürünlerin belli kotalara kadar fire vereceği mailet hesapları yaparken katılıyor hesaplara( çalınma, kırılma, kutusunun ezilmesi, tester, vs ) çok abartı drecede kayıp olursa işlerine son verilir stok sayımı sırasında..
Sosyal ağlarda paylaş

ya dedim ya abartmışlarsa işlerine son verilirr ama kotaya yakınsa kayıp finans direktörü insyatif kullanıp bir kısmını ödetebilir,. arkadaşın başına gelen de çok sık karşılalışan bir durum barkodlar sisteme girilirken yanlış giriliebiliyor, sonuçta binlerce kalemden oluşablir bir kozmetik mağzasında ürünler( ki oluşuyor, bayan kozmetik ürünleri öle ıcık cıcık ki aklını kaybedersin) tabi bir parfümde böle bişeyin olması enteresanmış orasıda ayrı konu. Zaten eğer ürünü alırken orda yazan fiyat 50 ytl olsaydı kasa da aaa biz yanlış yaptık diyemezlerdi
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
bikere boynerden davidoff parfüm almıştım 110 milyondu ama ordaki salaklar deodorant olarak geçmişler fişe 50 milyon vermiştim kaçmıştım kapıda bide ötmüştü pardon beyfendi bi dk gelirmisiniz dediler gittim ödedim parasını ama dedim kasadaki bağyanda evet evet ödedi parasını dedi kusura bakmayın makina bozuldu sanırım dediler gönderdiler.

yarın git geri ver 60 yetaleyi. euhahua hızlı adımlarla uzaklaştınmı peki ordan sdfsdfds
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
lan dedin alındım cinali. Öncelikle bunu belirtmek isterim. Sonrasında da sana laflar hazırladım ama yeri burası değil ne yazıkki..

parfüm tavsiyem de Hugo Boss olacak

http://www.justascent.co.uk/images/Boss%20by%20Hugo%20Boss%205ml%20(Grey)%20men.jpg

onu beğenmezsen elimde çok güzel zeytinyağı var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...