Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KARIMI ÖZLEDİM!!!

Gunn

Öne çıkan mesajlar

boru çapı hesabı nası yapılır?
440dan 120 çıkarılır, elimizdeki borunun çapının 320cm olduğu bulunur :)
hayırlı şafaklar ragnar merak etme o da geçer.

not: fedaykin g3 ve ak47 hakkındaki "bölünme toplanma" teorilerinin kaynağını da bi zahmet verirsen... hani hergün gözüm kapalı g3 ve ak47 toplayıp dağıtıyorum da, bilmediğim bişey mi varmış diye merak ettim :)
Sosyal ağlarda paylaş

ak47 yok tsk da (el konulanlar hariç) !
keleş ve uzun namlu lmgk keşel var kaynak da yazıcılığını yaptım bak.onr komutanlığı ama keleş g3 ün yanıda menzilve tahribat bakımından ezik bir tüfek sökülme olayına gelincede g3 ün gözler kapalı söktakıda 3 dakika 1 sök 2 tak :)[hline][b]
Trance,Epic-Trance,Hard-Trance,Progressive-Trance,Progressive-House,Goa-Trance,Tech-Trance,Acid-House,Afro-House,Booty-House,Deep-House,Disco-House,Dubby-House,Funky-House,Hard-House,Latin-House,Tribal-House

[Bu mesaj Ragnar tarafından 16 Mart 2003 14:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tsk daki silahlar
g3 a3 (sabit dipçik)
g3 a4 (seyyar dipçik)
Kaleşnikof
LMGK Kaleşnikof (uzun namlu makinali t.)
Bixi (makinalı tüfek Şeritli)
Mg 3 (makinalı Tüfek Şeritli )
Hk 23 (Makinalı Tüfek Şeritli )
Hk 33 (G3 ün modernize edilmişi tek 3 lü ve seri atış özellikli)
Dragonov ( Bildiğimiz Tabirde Kannas)
Rpg7 (60 MM Roket Atar)
G3 Bomba Atarr Aparat (Rambonunkinden)
Mp 5 ( Bildiğimiz 9 MM )
Macm ( Uçak savar Mermisi kulanan Özel Çantası İçinde Asla elletilmeyen mükemmel alet )

İl Jandarma Özel Asayiş C timi ve J.Komd Bölüklerinde Bu Aletler Var. Bilgi olsun[hline][b]
Trance,Epic-Trance,Hard-Trance,Progressive-Trance,Progressive-House,Goa-Trance,Tech-Trance,Acid-House,Afro-House,Booty-House,Deep-House,Disco-House,Dubby-House,Funky-House,Hard-House,Latin-House,Tribal-House
Sosyal ağlarda paylaş

Alın size Askerlik ile ilgili söylenenler..
-nufus cuzdaninda dogum yeri batıda olanların dogu illerine, dogum yeri doguda olanlarin bati illerine yollanmasi ile torpil yapma girişimlerinin ayyuka ciktigi vatani gorev. aslinda bundaki amac batıyı bilmeyenlere batıyı, doguyu bilmeyenlere doguyu tanıtmakmış.
-yapmakta olanlarin %90nin* bitince ne yapacaksin sorusuna evlenecegim cevabini verdiren aktivite
-turk erkeklerinin master hatta doktora yapmalarinin, yurt disina cikmaya hevesli olmalarinin temel sebeplerinden biri. bu sekilde dusunulurse memleketin ogretim duzeyini oldukca arttirdigi aciktir.
-yapanların boyunun ölçüsünü aldığı çok saçma bulduğu nefret ettiği hatırlamak bile istemediği ancak karşılaştıkları, gördükleri inanılmaz derecedeki ibişler* içinde "bunlar kesinlikle askere gitmeli" dedikleri zorunlu hizmet, ibiş terbiyecisi.

Ekşi Sözlükten baktım baya komik şey şu askerlik..[hline]Slam City Jam...
[b]ICQ :3500388

I love this game![/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 17 Mart 2003 15:22 tarihinde demiş ki:
kocama bak askerlik adı altında 'şey' kebabı yapıyo.
efendim mesajlar senin, telefonlar benim, böyle askerlik mi olur ayol?

hayır bişey diil daha geçen gün sarhoşken aradı, basıldık resmen koca yokluğunda alem yaparken :P
boşar mı boşar valla :P

aa sen sarhoşmuydun be? gerçekten çok adi bir eşsiniz :)
firar edeyim de bari izi kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gunn, 21 Mart 2003 23:14 tarihinde demiş ki:
said:
Ragnar, 16 Mart 2003 14:31 tarihinde demiş ki:
ak47 yok tsk da (el konulanlar hariç) !
keleş ve uzun namlu lmgk keşel var

ummm ragnar... ak47 = kaleshnikof = keleş

yok devrem yani keleşin değişik mopodeli bizdekiler suanda yanımda silah sorulusu arkadaş var kendsi has dedem olur onada sordum ak47 değil bizdeki keleş ler nasıl g3 ün 2 çeşidi varsa keleşinde çok çeşidi var diyor ak47 korucuların kulandığı keleş miş :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...