Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Requiem [H] Sunwell 4/6 Oyuncu alımı

Virtue-L

Öne çıkan mesajlar

Requiem 1 yılı aşkın süredir birlikte oynayan hardcore ve uluslararası bi guild. Yani ingilizce anlamak ve haftada 3-5 gün raid yapabilmek ön şartlar. Ayrıca BT&Hyjal seviyesinde item(t5 - badge demiyorum dikkat).

Yaklaşık tüm expansion boyuncadır guild master im, 2-3 türk arkadaş haricinde guild hep yabancı, ama gayet eğlenceli bir ortam. Şekilde görüldüğü gibi progress in alasını da sunuyoruz.
Progression olarak M'uru ilk fazı aşmak üzereyiz, ve şu anda ;

Warlock
Hunter
Belki bir priest, shadow yada holy.
Birde Resto Druid/Shaman alacağız.

Bir çok guildin Illidan' ı kestiği bugünlerde, sanıyorumki bu seviye itemı tamamlayan birçok türk olmalı.

Herneyse çok konuştum :( Ilgilenenler Pm atabilir yada cevap yazabilir sorun deil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gelirim ama trial'lık çekemem hiç direk member yaparsanız, hatta class leaderlık falan da olabilir ama eski elemanlara ayıp olur o zaman dengeleri korumak lazım.

Sonra dkp konusunda sıkıntı yaşamamak önemli, şöyle 1000000 dkp yle başlamam lazım. Zaten istediğim 3-4 item var çok bir sorun olmamalı.

Son olarak da istediğim itemları aldığım ve KJ i kesince ayrılırım. Guild bank sizde kalabilir. Şartlar gayet makul bence, anlaştık mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...