Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk izlenimler

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

ffa ne kadar fazlaysa o kadar eğlenceli olur. rahat rahat huzur içinde lvl kasmanın nesinden zevk alcamki ben(kendi adıma).

pvp serverındaki oyun daha bi hardcore olucak bariz şekilde buda daha fazla eğlence demek. ayrıca ilerde account satılırkende pvp serverlarındaki karakterler daha çok rabet görücek muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

2 gundur oyundayım oyunda baymıcak sekılde tatlı bı pvp soz konusu. Sonucta sehrın hemen dısında bızde pvp yapamıoruz. Yanı pvp serverında bıle her yerde pvp yok bu konuda yanlıs anlasılmasın. Pvp olan yerlerdede gayet zevklı ben kımseye rastlamadım ben mob a dalarken arkadan gelıp bıcak sokan ınsanlara. Onun harıcınde karsılasınca ınsanlarla pvp yapıoruz. Ozellıkle kasarken 3e3 felan denk gelıyor cokda zevklı oluyor.

Bırde gelecege bakarsak pvp serverında oynayanlar yetıserek gelıp cok daha ıı pvp yapacaklar. Ayrıca world pvp her zaman battleground pvpden zevklı olmustur.

Kımse ben rahat kasamam edemem dıye pvp serverından kacıp pve serverına gıtmesın. Pvp serverını sonuna kadar tavsıye edıyorum. Gıdıp 5 gunde 80 olucam demıyorsanız , Yerı gelır questımı yaparım yerı gelır pvp yaparım dıosanız tavsıye ederım pvp serverlarını.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp serverında şuan ilk lvl 80 çıkartacak guildlerin insafına kalmış durumdasınız closed beta pvp serverını görmenizi isterdim tortage dan çıkarsın ekran yükler çat öldün kafanda bir 80 duruyor release dersin ekran yükler çat birdaha öldün ona rez pointdede birisi bekliyor adamların yapacak işleri yok toplu halde bütün gün eğlenirlerdi
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
ya zaten razzraziel'in kız arkadaşı olacak arkamızda heallicek bizi pvp de sorun yaşamayız :P

asdasdsafdasf o bi kere benim kişisel bufferim olacak kendinize pay çıkarmayın:D zaten onun pvp yapmak gibibi şansı yok öle hızlı kombolara gelecek, sağa sola kaçacak yok bilmemne skilli atak arkasından başka bişi yapacak fln.. anca koyar parmağını heal buff tuşuna gerekince basar:D:D

laptop bi kaldırsın oyunu heal manyaa yapar guildi merak etmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
pvp serverında şuan ilk lvl 80 çıkartacak guildlerin insafına kalmış durumdasınız closed beta pvp serverını görmenizi isterdim tortage dan çıkarsın ekran yükler çat öldün kafanda bir 80 duruyor release dersin ekran yükler çat birdaha öldün ona rez pointdede birisi bekliyor adamların yapacak işleri yok toplu halde bütün gün eğlenirlerdi

Tortage ve dıger cıty cıkısların dalamıyorlar ınsanlara betadakı gıbı degıl yanı.. Ve kendınden 6 level dusugunu kesersen herhangı bı xp kazanamıyorsun. ADamlar dusunmusler yanı
Sosyal ağlarda paylaş

Farklı xpler oldugunu bende bılıyorum. Daha sonra pvp level kasıcak adam bıde pvpden kazandıgı puanla pvp ıtemı kasıcak. Senın dedıgın olaya ulasana kadar 3 ay gecer sen bu soyledıklerını 3 ay snra baslayacakların ıcın soylersen kabul ederım :).

Anlıyorum betada oynadın bende oynadım ama su an kı pvp serverı betadakı gıbı degıl cok farklı. Insanlar pvp serverı dıyınce kapının onune cıkınca saldırmak ıcın bekleyen yuzlerce ınsan olarak dusunuyor ama ınan boyle degıl. Su an kastıgım yerde 20 ıle 40 lvl bır dunya ınsan var ama herkes kendı ekmegı ıle ugrasıyor. Insanlar gırıp pvp yapmak ıcın early access almıyorlar dıger ınsanlardan daha once bı noktaya varabılmek ıcın alıyorlar. Guıldde gelıp camp yaparlarsa sadece dıger playerlara degıl kendı lerınede zarar vermıs olurlar.

Eger varsa ea gelıp bı char acıp gorebılırsın
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis yok kapısmayla alakasıda dısarıdan bılmedıklerı halde fıkır uretıyorlar ona kızıyorum. Sende oynuosun pvp serverında gıdıp pve serverı hakkında konusuyomusun?

Sonucta ınsanların zevkı herkes ıstedıgı yerde oynar.Herkes kendı serverını anlatsa bızde sunlar sunlar var dese burada problem cıkmayacak. Zaten serverların dolulugundan bellı kımın nerede daha cok zevk alacagı onun ıcın tartısmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

cb de ob de işi yoktu lvl 80 lerin ama endgame'i guildler arasında compatative bi oyun olucak gibi duruyo aoc dolayısıyla lvl 80 oyuncuların cok vakti olucağını sanmıyorum lowbie kessinler, kaynak toplarlar pvp aparlar raid yaparlar, yoksa gelip dürrüğünü dürterler adamların
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
cb de ob de işi yoktu lvl 80 lerin ama endgame'i guildler arasında compatative bi oyun olucak gibi duruyo aoc dolayısıyla lvl 80 oyuncuların cok vakti olucağını sanmıyorum lowbie kessinler, kaynak toplarlar pvp aparlar raid yaparlar, yoksa gelip dürrüğünü dürterler adamların

30gb lık dosyalarda sadece grafikler için olmamıştır bence. Bir sürü instance vardır. Bence endgame e çabuk ulaşılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...