Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tartışma konuları

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Efendim bayadir OM geliyor bana tarihle ilgili enson dun bir arkadas atmis ondan ilham aldim yeni birsey baslatiyoruz bolumumuzde
bilgi ozel mesajlarla degil payalasarak tartisarak kiymetlenir :)

Tartisma Konulari:

nasil olucak?

tartisilmasini istediginiz konulari bana ozel mesaj atiyorsunuz daha belirlemedim ama ilgiye gore 2 haftalik veya aylik araliklarla gelen mesajalrdan bir konuyu secip tartisma konusunu acicam

diger konulardan farki nedir?

tartisma konularinda salt kaynak bazli soguk tarih yerine kullanicinin yorumuna dayanicak
kopyala yapistir istemiyoruz kesinlikle kendi yorumunuzu dusuncelerinizi ve bildiklerinizi yazicaksiniz yorum agirlikli olucak

kurallar?

forum kurallarina ek olarak:
1-)yorum olucagindan yerli yersiz kaynak goster demece yok ama hicbir kaynak gostermeden sallamasyonda yapamazsiniz

2-)tartisma sirasinda konunun disina cikip ikili munakasaya girmek yok, karsinizdaki adama "bu bilmemneci o yuzden dedikelrini saymam" demekte yok

3-)ulkemizde dusunce ozgurlugu olmadigi icin ozellikle TCK 301 in ucundan kenarindan gecen yorumlar yapmiyoruz

4-)konular kesinlikle tarihle alakali olucak "T.C. nin kurulusundan itibaren sol ve solcular" gecerli bir tartisma konusu iken "RTE nin burnu kocamaaan" gecerli bir konu degildir

5-)ozellikle yakin tarihe siyaset girebilir normaldir ama bunu somurup karsinizdaki ile konuyla alakasiz ideolojik atismaya girmek yok

hadi bakalim tarihsever patiler

su son aylarda atilan mesajlardan aldigim "nihayet surada adam gibi tartisabilicek olgunluga geldik!" izlenimini yoketmeyin
tartisalim birbirimizi aydinlatalim hemde mesaj atmaya cekinip bir tarihle ilgili kaliteli birseyler okumak istiyen patilerede guzel konular ciksin
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı -Deno- tarafından Tartışma konuları olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...