Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 2 Mods

keldron

Öne çıkan mesajlar

Bir kez daha basladım,dayanamadım;ama bu sefer biraz degisikliklerle oynamak istiyorum.Bu orjinal bg2 nin havasını ve dosyalarını bozmadan oynayabilecegim bir mod var mı?Bu konudaki tavsiyeleriniz nelerdir?Buna extra olarak da sound dosyaları falan ekleyebilecegim bir kac site solerseniz cok sevinirim.Simdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorsan Ascension, Redemption ve diğer mod adı neyse yükle. ToB çoook sağlam olur :>

Baştaki dungeonı atlatmak için Dungeon-Be-Gone

Eğlencelik NPClerden bir chevalier paladin kız vardı statları yerlerde ama böyle anime kızı kıvamında bir hikayesi vardı. Random eventlerde bir sabah kampta kalkıp sana yemek yapıyordu ama berbat tadı vardı falan. Drow warrior bir kız vardı o da baya güzeldi. Archer hatun mage yada sorcerer eleman vardı çok güzel romantik polisiye tadında hikayesi ile. Valen modu da fena değildi.

Total Conversionlardan mümkün olduğunca uzak dur. Oyunu bitirip de bayınca bulaşırsın

Hafiften erotik ve komedi ekstralar için Romantic Encounters vardı ben baya gülmüştüm.

Romance packlerden Imoen ve Nalia özellikle çok güzel. Hele hele imoen mod bazı yerlerde gülmekten yerlere yatırıyor.

Daha düzgün ve dengeli bir class/kit pack görmedim. Hepsi saçma derecede overpowered. Salla onları

Ayrıca widescreen mod benim oyunu öldürmüştü, dikkatli ol
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...