Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl mi Cable mi???

Ringwraith55

Öne çıkan mesajlar

256 kb cable 500 kb hizmeti veriliyor demektir ve 512kb hizmetli bir cable 2mbitlik bir adsl den daha iyidir sakın geçme
kal onda hatta bana ver sen o bağlantını :) bendede 512k adsl var suxxor sadece dl var[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

adsl derim
download bakımından bence mükemmel bi hıza sahip
hem hesaplı hem de hızlı bence
otutmamış olabilir ama şu haliyle bile cable dan üstün bence[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

yani sizce şöle WoW oynamak için adsl mi almalı? yoksa kablo mu?[signature][hline]Trust hurts, betrayel kills...
İn the Name of God, impure souls of The Living Dead shall be Banished into eternal Damnation. Amen.

Aket-Atum, 18 August 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
ayrıca benim adım thomas disease bana komaz
Bonus 18 August 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
İleriki levıllarda summon maganda, summon yeniçeri gibi büyülerde geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun için cable daha iyi. Yani aynı fiyatı baz alırsan. adamlar 20-30 pingle geziyor. Ben ortalama 90 ım PPPoA (53 byte paketli olan; 66 byte olan enthernete kıyasla) olmama rağmen. Hoş dengesiz düzenle 19 da gördüm ama CS de latency (ms) fazlaydı. Eli mahkum updaterate arttırıyorum (ms 0 lansın diye 200 yazıyorum)

İnternette sörf ve download işi için ADSL kağıt üstünde daha iyi. (tekrar söylüyorum aynı fiyat bazında) Ama altyapının ciddi oturması gerekiyor. O kadar abone aldılar, ona göre altyapı çalışmaları yapmalılar.

Bizde kablo tv dengesiz olduğu için (kopma olayları vb) adsl yi tercih ettim ben. Pingi salladım zaten adam gibi oynamam için bir kaç fırın ekmek yemem lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 07 February 2004 01:37 tarihinde demiş ki:
mesela şuanda cablem 64 olsa bile 256k ya kadar gidiyor..

Kesinlikle kablo bende 128 war ama 256 yım mübarek..
Ultratv sitesinde test yaptırıyorum 256 çıkıyo ne güzel...[signature][hline]Siz kendiniz için, Bizde sizin için buradayız.
Mix Online Gaming Community
www.mix.gen.tr
Mix Yönetim Kadrosu sNaKe (Cray Totem)

Larethian, 13 January 2004 14:46 tarihinde demiş ki:
Morpheus onları kapıda karşılar ve sorar "yeşil hapmı mavi
hapmi?" ve ogün bügündür hapci olarak gezerler

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 06 February 2004 22:37 tarihinde demiş ki:
angel
adsl dl olarak iyi de
ne olarak kötü ki ?

teknik servis yok adamlara telefon açıyosun ilgilenmiyolar
sabah 9 da mesaileri başlıyor 12 de oğle arası 2 de tekrar bakıyolar ve 4 de mesai bitio teknik servis
cok zor işlem yapıolar
cok sık kesilme oluyo
son günlerde aptal aptal atacklar gelio pc lere
telefon hatlarındaki cızırtı çok fazla henüz sinyaller düzgün değikl
pingler rezil rüsva yurt dışı çıkışları cable a göre kötü yurt içi sitelerinde cable lar ezio adsl leri latency bakımından
ben interaktif i gecenin 4 ünde arıodum sorun var 2 sn e kalmadan düzeltiyolardı kabloyken fln filan ( eğer genel bi soru nyoksa) başka bişi sormak istiomusun sly[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede Suan tek alternatif cable gibi geliyor[signature][hline][b]www.dragger.org
[b]
Trance,Epic-Trance,Hard-Trance,Progressive-Trance,Progressive-House,Goa-Trance,Tech-Trance,Acid-House,Afro-House,Booty-House,Deep-House,Disco-House,Dubby-House,Funky-House,Hard-House,Latin-House,Tribal-House
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...