Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampir Filmleri..

Hollow-Man

Öne çıkan mesajlar

cinsellik yok vucudun ölü, sonra sonsuza dek anlami olmayan bi hayat yaşıncan yada paso hayatin anlami ne dicen "what is the purpose of my undead life?", sonra içten içe seni yiyen "beast" diye bir yaratik var ki bu yaratik senin aileni bile yemek olarak görmeni sagliyor...fln yani aslında onlarin işi çok kolay sadece kan içiyorlar
(vampirlere inanmiyorum, vampir fln olmak istemezdim, güzel izle oku eğlen o kadar)[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

vampir olmak hiç istemezdim..
yaşlanmıyorsun..
çocuk vampirsen çocuk bedeninde hapsolup sıkışıyorsun..

30-40 arasında vampir olsan neyse.. Ama 100 yaşındaki bir adamın ruhunun 5 yaşındaki bir bebeğin içinde hapin kaldığını düşünsene..
Senin aklın büyüyor ama bedenin hep aynı..

ölümsüzlük herşeyden ölmemek değil, sadece yaşlanmamak.
Sonsuza kadar yaşıyorsun..
Ee bu da hayat değil ki insan sıkılır bir süre sonra..
Interview with the vampire'da da bunu görebilirsin..

Ayrıca güneş ışığına çıkamıyorsun. Angel'ın boyut değiştirdiği bölümde, gün ışığına çıkabildiği için ne kadar sevindiğini farkedebilirsin.

Sırf kanla beslenmek de sorun. Habire açsın. Habire susuyorsun.
Habire kan içmek istiyorsun.
Sen normal hayatında habire acıkıyor musun? Adam kan içtikten sonra bile aç. Eskisi kadar çok aç değil belki ama hala aç..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

Underworl nasıl güzelmi bar imalum askerlikten dolayı seğredemiyoruz zaten seğretme imkanı olsada burdaki sinama 2 ay geriden geliyor[signature][hline][b]www.dragger.org
[b]
Trance,Epic-Trance,Hard-Trance,Progressive-Trance,Progressive-House,Goa-Trance,Tech-Trance,Acid-House,Afro-House,Booty-House,Deep-House,Disco-House,Dubby-House,Funky-House,Hard-House,Latin-House,Tribal-House
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...