Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son saatler [early access]

Apache

Öne çıkan mesajlar

Sinir eden dört saat gecikme sonrasında harika bir açılış oldu bence. O dört saat bekleyenler için geçmek bilmedi ama aslında öyle çok da abartılı bir gecikme değilmiş şimdi düşünence.

Sunucuya girdim. O kadar girene rağmen en ufak lag yoktu. Almanya'dan 50 ms alıyordum. Vista 64 bit kullanıyorum. Şu ana kadar crash olmadı, yavaşlama da olmadı. Betada oynamadığım için karşılaştırma yapamıyorum ama benim ilk izlenimim çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

feiticiera said:
arkadaşlar oyunun stabilitesi ne durumda? Performans olarak open-beta ile biraz kıyaslayabilir misiniz?

Oyun tamamen stabil. FPS artışı gözlemleyenler var(bende fark yok). Load time inanılmaz azaldı.

11 saat civarı oynadım, sadece 1 bug gördüm. (moblara vuramadım relog gerekti)

Bence fıstık gibi bir release, yani oyunun şu ana kadar gördüğüm kısımları sorunsuz.

Noob biri (misal ben, x kez öldüm) 10-11 saat civarı sürede level 20 olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
feiticiera said:
arkadaşlar oyunun stabilitesi ne durumda? Performans olarak open-beta ile biraz kıyaslayabilir misiniz?

Oyun tamamen stabil. FPS artışı gözlemleyenler var(bende fark yok). Load time inanılmaz azaldı.

11 saat civarı oynadım, sadece 1 bug gördüm. (moblara vuramadım relog gerekti)

Bence fıstık gibi bir release, yani oyunun şu ana kadar gördüğüm kısımları sorunsuz.

Noob biri (misal ben, x kez öldüm) 10-11 saat civarı sürede level 20 olabiliyor.

lvl 13-20 arasını direk atlatmışlardı ya betada. cidden varmıymış o arada enteresan bi hikaye falan.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni konu açmayayım dedim,pekte karıştıramadım bölümü :)

benim laptopun sistem;
T7500 2.2ghz,800mhz
8600GS TurboCache
2GB DDR2

ne derece kaldırır? minimumsa hiç kasmayayım.Mesela yine buradakilere danışıp orta seviyede oynarsın diye EQ2'ye sistem toplamıştım,load time yüzünden sinir krizlerine giriyordum.Böyle birşey olacaksa WOW'a dönüyorum :) Yoksa Conan'a başlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:
yeni konu açmayayım dedim,pekte karıştıramadım bölümü :)

benim laptopun sistem;
T7500 2.2ghz,800mhz
8600GS TurboCache
2GB DDR2

ne derece kaldırır? minimumsa hiç kasmayayım.Mesela yine buradakilere danışıp orta seviyede oynarsın diye EQ2'ye sistem toplamıştım,load time yüzünden sinir krizlerine giriyordum.Böyle birşey olacaksa WOW'a dönüyorum :) Yoksa Conan'a başlarım.

Orta seviyede oynayabilmen lazım. Buddy key bulmaya çalış denemek için.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
lvl 13-20 arasını direk atlatmışlardı ya betada. cidden varmıymış o arada enteresan bi hikaye falan.

1 satırlık diyaloglarla adam gibi hikaye olmaz. Öyle iddiası olan piyasa MMO direk yalan söylüyordur, RPG değil sonuçta. En fazla enteresan gelir, keyifle oynarsınız. Öyle "vay be senaryoya bak" demek mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...