Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son saatler [early access]

Apache

Öne çıkan mesajlar

kfg said:
ahaha sagol jungle =), ben orada acc. u acınca otomatik forum da aktif oluyor sandım, meger ayrıca actırıyormussun (mantıgı neyse artık ehe)...

edit: haydaa, hala aynı halde, biraz beklememiz mi gerekiyor acaba ?

nedemek :)-D
şimdi şifremi unuttum de ve register daki maıl adresını yaz yenı sıfre gelsın
Sosyal ağlarda paylaş

jungle said:
kfg said:
ahaha sagol jungle =), ben orada acc. u acınca otomatik forum da aktif oluyor sandım, meger ayrıca actırıyormussun (mantıgı neyse artık ehe)...

edit: haydaa, hala aynı halde, biraz beklememiz mi gerekiyor acaba ?

nedemek :)-D
şimdi şifremi unuttum de ve register daki maıl adresını yaz yenı sıfre gelsın

benimde aynı şekilde. foruma girmiyor ve şifremi unuttum dediğimde mail adresimi kabul etmiyor. account sayfasından update etmiştik halbuki..
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla, hala "You have not entered an email address that we recognize. Please try again or contact the administrator." diyor, mail adresini yazdıgımda =), yaw cok da dert degil, wow uyeligim boyunca 3 sene adam gibi forumlara girmedim bile de kafam takıldı bu ise... benden baska sorun yasayan yok mu forum'a giriste ?
Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:
alla alla, hala "You have not entered an email address that we recognize. Please try again or contact the administrator." diyor, mail adresini yazdıgımda =), yaw cok da dert degil, wow uyeligim boyunca 3 sene adam gibi forumlara girmedim bile de kafam takıldı bu ise... benden baska sorun yasayan yok mu forum'a giriste ?

contact the administrator yapınca da login ol diyor.. peki diyip kapatıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...