Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Ankaragücü

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
Merih, 07 February 2004 03:08 tarihinde demiş ki:
Bjk'nın uzerınde oynanan oyunlar Fenerbahce ıcınse, Fenerbahce alehıne 93. dk da penaltı cızgısının orda tehlıkelı harekketen serbest vurusmu verılır ? Bıraz mantıklı olun ya. Igneyı bırazda kendınıze batırın.

Ne werilir penaltımı pardon gollerini yemişler istanbulsporun bunu da soyledigin için tebrik ediyorum...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Emin olmalısın ki EN AZ senin kadar haberdarımdır...eger bir adamın ayagı rakip oyuncunun saglıgına kast edercesine kalkar ve rakibin oyunu oynamasını engelliyorsa... bu cift wurustur eger temas warsa hakemin kararına gore kk yada sarıkartdır...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Merih, 07 February 2004 03:08 tarihinde demiş ki:
Fenerbahce alehıne 93. dk da penaltı cızgısının orda tehlıkelı harekketen serbest vurusmu verılır ? Bıraz mantıklı olun ya. Igneyı bırazda kendınıze batırın.

bence sen bi daha oku penaltı NOKTASI uzerinde serbest vurus verilmesi zaten penaltıdır... ayrıca cift wurusun nesine itiraz ediyosun anlamadım eger diosanki benim yazımın bi yerinde yanlıs bişey solemisim lutfen onu goster...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon cift vurus. Ama demek ıstedıgımı yıne anlamamıssın. Ben anlatayım bu sefer. Bjk uzerınde oyunlar donuyor, ve Fener kollanıyor dıyorsunuz. Kollanan bır takım alehıne 93. dk da cıft vurus verılmez penaltı cızgısı uzerınde. Anlatabıldımmı ? Bu tıp pozısyonlarda hakem ıstese cok kolay es gecer ve Maraton tıpı programlarda ustunde bıle durulmaz.Cunku o pozısyonda Umıt ayagını fazla kaldırıyor,ama dıger rakıp oyuncuda kafasını baya bır egmıstı. Yanı verılmeyebılırdı. Kırmızı kartların haksız olmasından bahsedıyorsunuz. Ama bır Bjk'li de gecen haftakı Erol'un kırmızı kartından bahsetmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın hiçbirşey demiyorum
sadece

Lig Tv pazarlama müdür çıkıp bir programda "Bjk nin açık ara fark atması ligde zevkin kalmaması nedeniyle üyelerimiz decoderleri veya üyeliklerini iptal ettiriyor bu nedenle küçük bir kriz içersindeyiz lige zevk gelmeli" diyor.
-Yazarlar böyle giderse işsiz kalıcaz diyor.
Hemen akabinde
-Fb-rize maçı hakem hatası kural hatasına bağlanarak iptal oluyor.
-Fifa Kurallarına göre en fazla 5 gün içersinde oynanaması gereken maç 2 ay sonra oynanıyor.Buna Fifa birşey diyemiyor çünkü karar federasyonun.
-Transferler yapılıyor goller atılıyor rizenin puanı yeniyor.
-İstanbul-fb maçı Pvh gidip kale direklerinin nizami olmadığını söylüyor.Gerçek bir kural hatası olmasına rağmen hakem maçı oynatıyor.Ekonomik krizde olan Başkan Adnan Sezgin şikayetçi olmayacağız diyorç
-Hemen arkasından Bjk-Samsun maçıyla 50 yıllık Lig Tarihinde İlk defa 5 kırmızı kartlık bir maç oynanıyor.ve 2 sezondur 1 yenilgisi olan bjk 4-1 gibi bi skorla mağlubiyet alıyor.
Ve puan farkı 5 e iniyor.

Biri bunun mantıklı bir açıklamasını yapsın yeter ya başka söze gerek yok...... Tartışmam bile daha yeterki mantıklı bir açıklama yapın.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Hakem hatası ıle, kural hatası arasındakı farkı bır futbolsever olarak bılıyor olman gerekıyor. Bunu mılyon kere acıkladılar. Su an ucan kus bıle haberdar bu kuraldan. Dunyada da orneklerı var. Hala hakem hatası dıye dıretıyorsanız bırsey dıyemıcem. Bu arada Digiturk yetkılıleri acıklamada bulundu. Puan farkının azalmasından sonra oyle extra uyelık olmamıs.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 07 February 2004 03:36 tarihinde demiş ki:
said:
ben, teee blackchaos bunları daha önce yazdığında demişim ki:
blackchaos, mantıklı düşünemezsen mantıklı açıklama bulamazsın

bende teee buna karşılık demiştimki

sen düşün ve mantıklı bir açıklama bul

kusura bakma ben bulamıyorum sizin bulun bay mantık....[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Merih, 07 February 2004 03:28 tarihinde demiş ki:
Pardon cift vurus. Ama demek ıstedıgımı yıne anlamamıssın. Ben anlatayım bu sefer. Bjk uzerınde oyunlar donuyor, ve Fener kollanıyor dıyorsunuz. Kollanan bır takım alehıne 93. dk da cıft vurus verılmez penaltı cızgısı uzerınde. Anlatabıldımmı ? Bu tıp pozısyonlarda hakem ıstese cok kolay es gecer ve Maraton tıpı programlarda ustunde bıle durulmaz.Cunku o pozısyonda Umıt ayagını fazla kaldırıyor,ama dıger rakıp oyuncuda kafasını baya bır egmıstı. Yanı verılmeyebılırdı. Kırmızı kartların haksız olmasından bahsedıyorsunuz. Ama bır Bjk'li de gecen haftakı Erol'un kırmızı kartından bahsetmıyor.

Bugunku macı izle bjkde tayfurun yaptıgı ve adamın kafasını soktugu pozisyonda hakemin verdigi cift vurusu gor ondan sonra kafa egmek nasıl olurmus anlarsın...
Erol direk adama gelip top ARALARINDA DEİLKEN adama girmistir...
Yasin is top havadayken topa vurduktan sonra adamın zıplamasını engelleyip uzerine dustugu için faul werilmistir lutfen macları ve pozisyonları izle ondan sonra tekrar konusalım...(hiçbir asagılama yada kotu dusunceli bir soz kullanmamaya calıstım...)[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ozur dilerim black ama hiçbir gorusune katılmıyorum cunku 1. decoderlerin satısının yuzde 80 sezon basında yapılır...
İkincisi erman toroglunun o konusmasını CANLI dinlemiştim sadece mizah yapmıstı orda...
Ve de fenerbahce macı kural hatasıdır... ama ne olursa olsun bence adil olanı 80. dakkadan sonra oynatılmasıdır ya da en azından o transferlerin eklenmemesiyle takımların kurulması lazımdı...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

butun kamoyu derken erman toroglunu diosan o bjk-fener ve bjk-samsun macını ayrı iki insan gibi yorumladı ben o insanı kabul etmem hıncal uluc dersen ona bakarsan o herseyden anlıyor...
baska da biri kabul ettiyse hatırlamıyorum ama bildigim kadarıyla ki emin deilim ahmet cakar ve atvde yasininkine sarı kart demediler...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Yanı demek ıstedıgım bunu Fener'e mal etmeyın. Karsı taraf 4 tane oynattı onu demek ıstıyorum. Hanı sadece fener oynatır ozaman ok .Adıl olan son 10 dk oynanmalıydı dıyorsunuz. Ama kuralların nededıgı onemlı. Ozaman bugunku Ankaragucu macında da 3 puan'ı hakeden takım Ankaraydı. Adıl olalım 3 puanı onlara verelım nedersınız ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
blackchaos senin kadar boş bir insan görmedim yazmıyayım diye sabrettim ama patlatım yani birşeyler yazarken düşün önceliklen tek mantık herzaman bu doğrudur diye gitme ve bir düşün bakalım genel olarak her topicde şimşekler üstüne neden çevriliyor.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo

[Bu mesaj Virus tarafından 07 February 2004 04:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Rize oynatmasaydı sadece fener oynatsaydı gene fenere mal edemzdik gene federasyona yani buna izin werene mal etmek lazım...ki fenerin federasyon uzerindeki baskısını her insan bilior...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Fener o yuzden her sene sampıyon oluyor dıymı, federasyona baskı yapıyoruz ve her sene sampıyon oluyoruz.
Gecen sene bır degısıklık yapıp, bu sene bjk'yı sampıyon yapın dıye baskı yapmıstık. Bunuda ogrenmıs oldunuz sımdı.

[Bu mesaj Merih tarafından 07 February 2004 04:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ozetini izledim de o bjk nin gol bariz ofsayt.İbrahimin pozisyon da penaltı falan degil ibrahim orda farkındasanız geri ye dogru gidio adama yaslanıo resmen sorada düşüo.
Bide bi tane el pozisyonu vardı onu hakkaten nası vermedi hakem.bi tek orda verilmeyen bir el var onun dışında pek buyuk bi yanlışı yok hakemin.
sergene yapılan mudahalelerin hepsini gosterdi.hepsi topa yani
bi kerede bahane aramayın yani.[signature][hline]Nanee nanee nane
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee
Sosyal ağlarda paylaş

gollere ve penaltı pozisyonuna yorum yapamam çünkü staddaki yerimden karar vermek imkansızdı

ama sol kanattan yaptığımız ataklarda geçtikten sonra yaka paça indirilince faulü veriyorsun sarıyı niye vermiyorsun be adam. aynı tip poziyon 6 kere filan oldu yarısına kart verdi yarısına vermedi. orta sahada resmen dayak yedik ya dan dun önüne geçen vuruyor bizden kapıyorlar topu sonra bizimkiler yapıyor aynısını düt faul. of be yeter be

takımın morale ihtyiyacı var. ahmed hassan inşallah formdadır. valencia maçına akdar puan kaybetmememiz lazım. o maçta dayak yemiceni düşünürsek sergen de oynicak hala umudumuz var. ama moral lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...