Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Ankaragücü

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

sayın beşktaşlılaar
*! black ve nukem'e döner *
lütfen biraz objektif olalım, kendimizi kandırmayalım, bursa maçını hatırlayalım, bu maçı da dikkatle izleyelim. tümere gayet haklı bi kırmızı verildi. maç boyunca başka da önemli bişey olmadı zaten(ne penaltısı?)[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

Allah aşkına Tümere laf etmiyorum zaten ne mok yerse yesin görmedik pozisyonu zaten
ama
Sayısız frikik pozisyonu verilmedi (sergen için penaltı demek)
1 penaltı verilmedi
1 gol ofsayt gerekçesiyle verilmedi ben böyle ofsayt görmedim zaten.
Kartlarda haklıydı ama Bjk ye yine salladılar.
Erhan Albayrağın atılması lazımdı atılmadı
bir oyuncuya ise 3 kere uyarı verdi 4. pozisyon sarı kart

Hakemi savunmayalım lütfen saçma oluyor.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

ya bjk cok mu ii oynadiki bu kadar laf ediyosunuz hakeme
simdi hakem izin vermedi oynamamiza fln demeyin ii oynayan hakeden taraf ne olursa olsun maci alir bunu ornekleri vardir[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın ligler bunun örnekleriyle dolu (bkz gs 3 şampiyonluğu)

Beşiktaş kötü oynadı ama niye bu kadar kötü oynuyor.
Kalkıcak biri sizi dövücek ayaklarınızı kırıcak sonra sizin koşmanızı bekliyecek bu olayda buna benzer.
Samsun dan sonra ne moral kaldı ne motivasyon kaldı futbolcu bile kalmadı
her yer dağıldı.
Giunti de yok bjk nin orta sahası çok kötü
daha ne olsun
Önce bizi dövdüler sonrada koşmamızı bekliyorlar[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Bjk'ye yakısmıyor bu mazeretler.Son 2 haftada atılan gollere bakın. Ilk yarı sutu yokmus. Hakem hatası her mac her takıma oluyor.Puan kaybedınce bunları on plana cıkarmayın. Yarınkı Fener macını ızleyın,hakem hatası nasıl olur gorun. Cunku bu ısyanların ucu Fener'e dokunacak.
Bu arada 3 puan kesınlıkle Ankara'nın hakkıydı.

[Bu mesaj Merih tarafından 06 February 2004 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 06 February 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
1 penaltı verilmedi
1 gol ofsayt gerekçesiyle verilmedi ben böyle ofsayt görmedim zaten.

penaltı diye ibrahimin pozisyonunu diyosan hiçbişey demiyorum. Yorum da yapmıyorum.
Sen böyle ofsayt görmemişindir tabi en az 1 metre ofsayt var orda yuh artık ya, bi maçta da kabul edin ya kötü oynadık diye. Bjk 2 puan kaybetmemiş 1 puan kazanmıştır.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

Solonor sen bence futbolu bilmiyorsun bilemden yorum yapılmaz bunu ne zaman öğreniceksiniz?

Ben bjk iyi oynadı demiyorum kötü oynadı dediğim gibi adamın ayağını kırdıktan sonra koşmasını beklemenize benzer bu olay.
Bjk çok kötü oynuyor.Ama atılan gol sayılmassa penaltı verilmesse ne kadar iyi oynarsan oyna alıcağın puan yine budur.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 07 February 2004 00:35 tarihinde demiş ki:
Solonor sen bence futbolu bilmiyorsun bilemden yorum yapılmaz bunu ne zaman öğreniceksiniz?

gülsem mi ağlasam mı kızsam mı üzülsem mi bilemedim...
En iyisi yorum yapmamak...[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

blackchaos haklısın...
Besiktas kotu oynamıs olabilir ama kimsenin bjknin uzerinde oyun oynamasına gerek yok bjk samsun macından sonra(butun kartlar haklıydı ama macın ilk 15 dak. itirazım war) butun hakemlere ozguven geldi ve gordulerki bjk aleyhine karar wermek + puan getiriyor...Erman torogluyu unutmayın ki fener bjk macından sonra butun yapılan sertliklere ragmen işte gercek mac bole olmalıdır biraz italya liginde ispanya liginde oldugu gibi sertlik olmalıdır diyen adam neden bjk-samsun macından sonra herseye suna sarı az suna kırmızı olmalı dedi ve ilk 15 dk.daki pancunun pozisyonunu ve ilhanın bariz golsanslık yerde cift ayakla DİREK adama girildigi pozisyonda sarı kart bile gosterilmemesini neden gostermemişlerdir...
Simdi bana basının bjk uzerine oynamadıgını soylemeyin...
Peki sorarım yılmaza 5 tane aynı pozisyonu yapmasına ragmen sarı kart verilmezken ronaldo ve zago ilk hareketlerinden neden sarı kart gosterdiler...
Ayrıca eger tumerin pozisyonu ofsaytsa a.gucunun golude ofsaytdır...
Ve de ibrahime yapılan arkadan cekmelerin hepsi sarıkart olmasına ragmen neden sadece ilk pozisyona werdiler ve gerisinde gostermediler... Penaltı pozisyonuda eger onundeki adam olmasaydı hakem pozisyonu daha rahat gorup penaltıyı calacaktı buna da insan hatası diorum umarım bu insan hataları azalır... Ama hakem hatası (kasıtsız oldugu surece) olmazsa futbolun zewki kalmaz...
Tumerin kksına gelince tumer terbiyesizlik yaptı umarım en uygun cezayı alır...
Besiktasın kotu oyununa gelince ne kadar basın baskısı olursa olsun ne kadar soylenti olursa olsun bjk profosyenel bir takımdır ve hiçbir baskıda ezilmemesi lazımdır umarım en kısa surede duzelirler ve eski gunlerine geri donerler...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...