Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA Kupası Finali Show tv rezaleti

metal

Öne çıkan mesajlar

Maç başladı devam ediyor ve show tv verecekti maçı vaptal bir yarışma programı var tv de.
Sinir küpüyüm şuan uydu,kablo tv yok o yüzden yabancı kanallardan izleyemiyorumX(

Neyapmalı şimdi çıldırdım resmen , bu kadar sorumsuzluk olurmu ya,nefret ediyorum türk medyasından.
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden ben de ilk kez rastlıyorum böle bi salaklığa.adamlar son dakkaya kadar 21:45 diyodu.teleteksine falan baktım 30dakka önce hala öle diyodu.sora 21:45te arkadaş geldi maçı açsana lan diye açtım kutu açıyo gençler lan teletex böle demiyodu dedim arkadaşa bi de baktım 23 yazmışlar 2dakkada allahsızlar >.<
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delirir misin delirmez misin
hurriyet.com.tr 15 Mayıs 2008
Delirir misin delirmez misin
Futbolseverler dün oynanan UEFA Kupası finalinin banttan verilmesine tepkili...

UEFA Kupası, Fatih Tekke'nin ellerinde...

Fatih Tekke UEFA Kupası'nı kaldırırken...

İşte Rangers taraftarlarının inanılmaz görüntüleri...

UEFA Fatih Tekke'yi maçın adamı seçti...

Rusya'nın Zenit ile İskoçya'nın Glasgow Rangers takımları arasında oynanan UEFA Kupası finalini, dün gece saat 23.30'dan itibaren yayıncı kuruluş Show Tv banttan yayınladı.

Daha önce yaptığı "ZenitSt. Petersburg -Glasgow Rangers (UEFA Kupası Finali)- (CANLI)" duyurusu ile maçın canlı yayınlanacağını açıklayan Show Tv, 21.45'de başlayan final maçının yerine, Var mısın Yok musun adlı yarışmayı yayınlamayı tercih etti.

Futbolseverler, Türk futbolcu Fatih Tekke'nin de yer aldığı ve takımı Zenit ile UEFA Kupası şampiyonluğu yaşadığı maçın canlı yayınlanmamasına büyük tepki gösterdi.

Kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Niye türkiyede spor böyle durumda? Niye yayıncı kanalımız uefa finali yerine dewamlı kendini tekrar eden, dandik yarışma programını tercih ediyorlar? Niye bu ülkede hala İlker Yasin isimli şahıs spor kamuoyunda bir otorite olarak gösteriliyor? Niye hıncal...

Uzaaar gider.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:
kutu oyunu da banttan yani, yarın oynat ne farketcek
gerçi maçla fazla işim olmaz, izle izle bitmiyor,

Tmm maçı verirsin yada vermezsin hadi neyse ama sen git önceden maçın ( başka bir program da olabilir farketmez ) yayınlanacağını ilan et sonrada verme.Sorun bu işte

Hani maçın verilmeyeceğinden haberimiz olsa ona göre hazırlık yaparız.Gider uydusu olan bir arkadaşa kurulur,orda izleriz icabında.

Bu dandik tv ler diğer programlarda da aynısını yapıyor.Örneğin bir film yayınlayacaklar,ilan ettikleri saatte başka bir programla karşılaşıyoruz hatta o hafta o programı/filmi yayınlamıyorlar bile.

Bol bol kutu yayınlamaya devam etsin onlar asfoıjhokreoıt...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...