Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlhan Mansız'a Vissel Kobe takımından 5m $

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Yapma nuk adamlarda biri sakatlansa maçlara 0 olarak çıkacaklar. Şampiyon değişmicek. Ben Sinan'a güveniyorum. Umarım Lucede güvenirde Sinan'ı iyi bir futbolcu yapar.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cico, 06 February 2004 12:47 tarihinde demiş ki:
Sınan curudu yedek kulebesınde

aahuha[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

aslında İlhanla bjk çok büyük paralar kazanabilirdi japonyada Bjk store açsa İlhan ı marka yapıp ıvır zıvırını satsa ama sanırım ilhan istememiş.
Neyse her ikisi için hayırlı olsun.
Nihat ı sattık bjk ekonomik durumunu düzeltti
Şimdi İlhanıda sattık 5m iyice rahatladık sırtımız yere gelmez artık. :)[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 06 February 2004 03:50 tarihinde demiş ki:
Gitti de hayırlımı oldu simdi besiktas forwette Sinan ve ilienin iyileşmesine baglı...
Tmm sinan ii adam ama tek forwet oynucak kapasitede bi adam deil yanına hızlı kosan onun gibi uzerine defans ceken adam lazım ilienin de 60dk. uzerinde oynayabilmesi ne zmn gerceklesebilecek hiç bilmiyorum...
2 yıl ilk 11 oynamamıs bir adam cot die de konamaz bence...
Asıl benim en korktugum Eksedansları Lucescu(Kazım Kanat tabiri) acaba tek forwette sinanı veya ilieyi deneyip bitirecemi forwetlerimizi yoksa yeni adam olarak umit karanı alıp besiktaslıları kansermi edecek???
Bu arada bu adamlar neden hiç fatih tekkeyi falan dusunmuyor...
Umarım yeni alacagımız forwet TURK olur we insallah gokdeniz, fatih tekke, zafer biryol, hamit altıntop dan biri olur...

Bu arada geride bir yerde transfer edilebilecek isimlerin arasında mustafa izzet de wardı sanırım anca ALLAH YAZDIYSA BOZSUN diebilirim...

fatih tekke ne ya.. adam olmaz ondan.. GS ve antep gibi dinci klübüne dönmeyelim walla o tip adamlar alıp..
ramazanda oruç tutar maçtan önce cemaatle namaz kılınır ondann sora.... gökdeniz ve hamit te forvet deiller zaten...

bize bitirici adam lazım.. son vuruşu ii yapan biri.. kendi pozisyonunu kendi yaratabilcek biri.. golü sürekli düşünen biri..
bence bjk ciddi başarılar peşindeyse cok kaliteli bi yabancı alması lazım ileride..
zafer biryollar fatih tekkeler bizi avrupada başarıya taşıyamaz...

ama hamit alınabilir yaşlı ortasahamız gençleşir..
Sosyal ağlarda paylaş

Zafer Biryol u alıcakmış ama oda Sinan gibi olucak.
Türkiye den forvet çıkmıyor aslında çıkıyor fakat büyük takım yükünü kaldıramıyorlar.
Fatih Tekke yi zamanında alıcaktı bjk ama almadı süperde adamdı.
Hamit Altıntop u almalı bence ayrıca bjk hiç sıkıntı çekmez.Çünkü Serdar Topraktepe gibi süper bi santrofor var ama kullanmıyor luce
Forvete Serdar ve İllie yi arkalarına sergen i yerleştiriceksin bu kadar.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

zafer biryol inşallah alınır. ve gelirse görürsünüz adamı. fatih tekkeyi de beğenirim ama zaferin kalitesiyle kıyaslanamaz fatih.

zafer gelirse çoook iyi olur. ilhndan pek eksiği yok. ha tek forvette ilhan gibi verimsiz olabilir ama en azından ilhanı aratmaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Merih, 06 February 2004 18:32 tarihinde demiş ki:
Kucuk takımın buyuk golcusu bunlar.
Okan, zafer, serkan, necati vs...

Bence unutma cogu ii golcu kucuk takımlardan cıkmıstır...
Buyuk kluplerin alt yapılarından ii futbolcunun yukselmesi anca torpille olur!!!
Fatih tekke ve zafer gercekten ii forwetler...
gokdenize hamite gelince sinanın yada ilienin yanına illede bitirici forwet gerekmez arkadan hızlı, adam eksiltebilecek forweti besliyebilecek adamlarda yeterli olur.
Bu arada tek istegim ilhanı aramamak!!![signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Gs serkan'ı gonderdi gitti Necatıyi aldı . Serkan 2 necatı eder. Zaferde aynı sekılde buyuk takımda oynayacak adam degıl bunlar. Fatıh Tekke ayrı gercekten kalıtelı adam. Ama terbıyesızın tekı. Cok basını yakar takımın.Sahsen ben oyle bır adamı ıstemem takımımda. Serdar,serkan,okan bunlar faso fıso adamlar.Dedıgım gıbı kucuk takımın buyuk golculerı.
Sosyal ağlarda paylaş

Derimki Sinan+Serdar T. Arkasına Sergen onun arkasına kanatlara Okan+İbrahim. Ortaya Tayfur+Pancu veya Guinti. Defans belli zaten 3lü. İllie'nin kondisyonu oturana dek 2.yarı Serdar T.ile değişir. Böylece biter.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]

Sosyal ağlarda paylaş

Eomer adam vurmuş 29yaşına bundan sonra böyle oynamaya devam ederse hangi büyük takım alır onu? Ayrıca Kobe takımı yıllığına 2.5milyon dolar, şehir içinde en lüks villa,en son model arabalar,bedava hizmetçiler teklif etmiş. Daha ne? Paşa paşa oynasın,hayatını yaşasın.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...