Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

o Mocking Blow now only has one rank and causes weapon damage, cooldown reduced to 1 min and can now be used in Defensive Stance.

iyice kolaylastırdılar class'ı, defansieden cıkmak için hiç sebep kalmadı artık. challenginin cd side kısalmış oh..

zaten buff cenneti olmuş prot.
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
2 hander saçmalığını anlamam zaten pve de hakikaten, fury dir olayın özü tbh. haste olayı da süper olmuş, hakikaten iyi kutladım blizzi tekrardan. tam bırakacam derken bam diye değiştirdiler komple oyunu şükela oldu. ama kafa karıştırıcı pvp fln yapmam anasını satim, herkese yeni bişiler geldi hehe. o değilde shaman + warrior gg oldu gibi tabi yeni skiller var ama o combonun olayı WF değilmiydi yahu ??
niye ki, fury de 2 hander kullancak artık :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bide şöle bişi varki, wf offhand e etki etmiodu. Şimd flurry(%25) nin üstüne wf den gelen haste silah hızını %60 a çekicek kısacası %15 beyaz dmg a overall dps artışı vericek. Eskiden fury warrior için wf %16.4 beyaz dmg artışı demekti ama artık off hand ede etki ettiği için%26.6.

Ama arm warrior ı bilmiorm şimdi bide onunla uraşamam :p

Edit: Yanlış hesaplamışta olabilirm ama böle gözüküo:p
Sosyal ağlarda paylaş

Daha karar vermedim, levelı kesin ench kasıcam çünkü 2 hesaptab çift account kasıyorum ben hep levelı, yani arkamda holy pala followda önden ench shaman kasıcam.

Şuan restoyum ama çok resto var guildde, üstelik restolarda resto olmaktan memnun (hoş bende çok memnumum restodan da neyse) o sebeple şuan elemmi olacak yoksa enchi olacam belli değil, her ikisi içinde topla item 80de düşünürüz diyorlar. Ben 3 speclede oyanrım zevkle hepside süper.

Eski mage olduğum için elem gözüme daha güzel gözüksede bir yandanda paso caster oynamak sıkarmı acaba diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

@rikkie
herkes spellpower kullanıyo
ama aradaki 1k lık farkı kapatmak için soyle bi olay yapıcaklar
mesela fireball %100 ünü alıyo spelldmg ın
holy light ta %100 ünü alıyo heal up ın
spellpower geldiginde mesela fireball yine %100 ünü alıcam
ama holy light %200 gibi bi oranını alıcak onun
budur olay :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...