Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

FreEmoon said:
Ya ben roguenun bu tarz skilleri olmasına karşı değilimde, arkadaş herkezin CD'leri 3 dakika - 5 dakika iken bu adamlar afedersizde padişahın sol t.. mıki CD'leri hep 1 dakika, 2 dakika.

Yani birde bu komik derecede CD'ler ek olarak CD sıfırlama diyede bi yetenekleri varki yuh artık ama ya.

Prep. 10dk. Adrenaline Rush, Vanish, Sprint, Evasion, 5 dakika. Blind 3 dakika Clos 1 dakika.

Sadece Clos 1 dakika. Ha bir de Premeditation ve Blade flurry var onlar da 2 şer dakika ama genelde 5 dakika CDler. Tabi talentlerle azaltılabiliyor ama hepsini aynı anda azaltamıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sage said:
Prep. 10dk. Adrenaline Rush, Vanish, Sprint, Evasion, 5 dakika. Blind 3 dakika Clos 1 dakika.

Sadece Clos 1 dakika. Ha bir de Premeditation ve Blade flurry var onlar da 2 şer dakika ama genelde 5 dakika CDler. Tabi talentlerle azaltılabiliyor ama hepsini aynı anda azaltamıyorsun.

Arenada ve BG lerde nerdeyse hiç kullanmadıklar skilleri beni ilgilendirmiyor şahsen. Beni ilgilendiren nerdeyse her combatta kullandıkları skiller. Standart bir PvP roguenun (yani full Subtlety roguenun) skilleri

Blind 1.5 dakika
Cheath dead 1 dakika
Shadow step 30 saniye (özellikle bu iyice saçma artık, gerek arenada gerek BG'de üstüne çıkmış bir warriordan bu kadar kolay kurtulamamalı bir rogue)
Cloak of shadow 1 dakika

üstüne shadow dans geliyor 2 dakika
Dismantle geliyor 1 dakika

ve bunların hepsi combatın seyrini değiştiren yani "panic buton" tabir ettiğimiz skiller, Bir mage'in, shamanın, paladinin, warriorun vs vs'nin bu tarz skilleri 1 bilemedin 2 taneden fazla deil üstünede 3-5 dakika gibi değerler en iyi ihtimalle.

Premeditationu salla çok hayati bir skill değil.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Sage said:

Arenada ve BG lerde nerdeyse hiç kullanmadıklar skilleri beni ilgilendirmiyor şahsen. Beni ilgilendiren nerdeyse her combatta kullandıkları skiller. Standart bir PvP roguenun (yani full Subtlety roguenun) skilleri

Blind 1.5 dakika
Cheath dead 1 dakika
Shadow step 30 saniye (özellikle bu iyice saçma artık, gerek arenada gerek BG'de üstüne çıkmış bir warriordan bu kadar kolay kurtulamamalı bir rogue)
Cloak of shadow 1 dakika

üstüne shadow dans geliyor 2 dakika
Dismantle geliyor 1 dakika

ve bunların hepsi combatın seyrini değiştiren yani "panic buton" tabir ettiğimiz skiller, Bir mage'in, shamanın, paladinin, warriorun vs vs'nin bu tarz skilleri 1 bilemedin 2 taneden fazla deil üstünede 3-5 dakika gibi değerler en iyi ihtimalle.

Premeditationu salla çok hayati bir skill değil.

Shadowstepin 30 sn cd olmasına ağlayıp da warriorun 15 saniye cd lu ve shadowstepten her konuda üstün olan intercept ve intervene varken SHS op demek komik kaçıyor gerçekten.

Bir de warrior disarmını rogueun ripostune her türlü tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

warrior prot 51'e gelen shockwave alphada her mobda 4 shieldslam kadar threat yaratıyormuş. 20 sn cooldownu düşününce inanılmaz bir talent hem single hem aoe tankingde. yanında improved thunderclap ve bloodbath de gelince prot paladinleri aoe tanking konusunda geride bırakacaklar gibi.
tabii paladin talentları açıklanmadı daha, onlara daha da güzel birşey gelebilir.
birkaç ufak ve çok güzel değişiklik de var. shieldslam trainable olmuş ve def stance direk 145% threat veriyor, defiance da kalkıyo haliyle.

bloodthirst şu an her vuruşta 1.5% max health restore ediyo ki bunun böyle kalacağını sanmıyorum pek. 6 saniyede bir 7.5% health biraz uçuk bir rakam.

genel olarak beni warrior levellatacak kadar güzel değişiklikler. umarım en azından prot tree değişmeden gelir heh.
Sosyal ağlarda paylaş

druid de aslında aoe tankingde iyi (3 taneye kadar :P )
bi de feral'ın en son talenti süper olucak maulfilan 3 targeta vurucak
ama 3+ çok zor oluyo
gerçi ZA da o kuşları tanklıyorum filan da ne biliyim paladin kadar iyi olamıyo tabi :P
armor cap zaten çok iyi oluyo %50 gibi bi oranla yiyosun cunku damage
zaten spell kullanan bosslar olucak DK lar için
ama yine MT lik warriorlara kalır
%50 dodge da kalır bence çok zor bişey degil o orana ulaşmak
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Emin misin? :D

TBC'de L70 bir warrior, 32% gibi crite sahip. Alpha'ya transfer ediyor karakterini, oyuna giriyor ve zbaaam, hiçbirşey değişmeden 18%.

Bug mı değil mi bilmem, ama dodge'da aynı şekilde işliyorsa, fena olur.

Bugdır bence şimdi crit rating falan deişio ya agilityde biraz deişiodur elinin ayarını tutturamamıştır ayarlayanlar :p

Bide söle bişi olabilir ki ben bekliorm melee de crit ratingden alınan crit chance arttırılıp agility den alınan crit chance düşürülcek. Eğer o warrior ın agi ağırlıklı gearı varsa düşer criti tabi (36>18 biraz uçuk ama:p mazallah s4adam crit immune olr^^)

Çünkü warrior paladin dk aynı item kullanıcak en azından bliz öle istiyo. Eğer agi hala crit rating kadar iyi olrsa ve gear da kalırsa dk lar şu an retri pala ve enhancement shamanlarn yaşadıı sorunları yaşar ve enhancement/retri aynı sorunu yaşamaya devam eder. Ama tabi bilemiorm yanlış düşünüoda olabilirm.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada alfada noluyor ya, biri haber versin. Forumlarda falan bişey demiyorlarmı? Son patch çıkalı 1 ay oldu hunter-pala hala yok, betadan haber yok (beta için başvuru falan aldılar ama sanki zaman kazanmak için gibiydi).

Yok valla bu oyun 2009 şubata bile yetişmeyecek böyle giderse. AoC patladı, Warhammer salak salak hatalar yapıyor, blizzin kıçı rahatamı erdi ne yaptı oooofffff off.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard bu, adamlar böle sürekli bişeyler yapioruz şöle yapioruz diip rapor verip hiçbişey yapmayan firmalardan değil tam tersine haber vermeyip çat die alın lan bitti dien bi firma. Adamlar dağha bitmedi yapmamız gerkeen çok şey var dio olsalar da eminim ki bi warhammerdan daha tamamlanmış durumdadır wotlk.
Sosyal ağlarda paylaş

Alpha forumlarında ciddi bir sessizlik söz konusu, görmeniz lazım.

Blizz Posterlar "okuduklarını" söylüyorlar ama, boş.

En son Patch notes 09/06 tarihli. Mesaj atan yok, neredeyse hiçbir class forumunda blue post yok (Death Knight dışında), professionlarda hiç post yok.

En fazla Dungeon bölümünde post var.

Garip birşey işte, ne yaptıkları belli değil. Zaten Alpha'da oyuna giriyorsun, "bu nee yaaa?" diyip çıkıyorsun.

Etrafta 1 tane player yok, NPC'ler buglı, quest veren adam, mounta binip, yer seviyesinin üstüne çıktığında ortaya çıkyor, yanına gidince kayboluyor. Quest rewardlar garip, quest textler garip, chat boş.

Büyük hevesle girdim bi bakiim diye, direk 10. dakikada çıktım yani, öyle :p

Hele hele Borean Tundra'ydı sanırım, süper kötü bir yer :p
Sosyal ağlarda paylaş

Ya blizzcon ayağına adamlar resmen reklam amaçlı şov amaçlı çalışmalara ağırlık verdiler doğal olarak. O sebeple 2-3 hafta boşluk zaten bekliyordukta ama 2.4.3 bile amma gecikti be kardeşim ya.

Geldik temmuzun ortasına ben TBC deki gibi ağustos ayında yeni talentleri bekliyordum şahsen ama ümidimi hergeçen gün kaybediyorum. Ağustosa gelmez heralde yeni talentler.Yeni talentler gelmeden DK'da gelmez. Merakla bekliyorum bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...