Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Abi harbi abartıonuz ha:D

Mage bence gayet güzel bi class overall dps warlocktan taş çatlasın %10 azdır endgame de sadece all out gittii zaman mana problemi çok oluyor ki mana-intelligence-spirit üçlüsü bi değişime girmiş wotlk te gördüümüz gibi.

51th talent ta şu an 5sn stun.Cd siz Hammer of justace diye kendiniz sölüosunuz:D Ki zaten frost pvp build i ve frost mageler şu an pvp zaten çok iyi.

Eh arcanede single target dps için hayvan gibi bufflanmış. Fire ada aoe büyüsü gelmiş. Bide en az şey mage de var diosunuz. Kaymak gibi 3tane oynanabilirlii yükse talent tree.

Madem bu kadar QQ bu class a? Neden hala oyunosunuz abi?:D
Sosyal ağlarda paylaş

Oynamıyoruz zaten, bıraktık :D. Çevremdede doğru dürüst başka char bırakıp mage başlayan yok ama mage bırakıp başka charı main yapan tonla var. Guilddeki tüm magelerin ilk charı oynadıkları mage.

Top PvE guildlerdede görüyoruz o oran hiç öyle %10 falan değil. Temiz temiz %25'e doğru gidiyor. Mage olarak single target dpsde 2000 sınırını geçeni kırk yılda bir görürken, 2500 geçen warlock-hunter-roguelar'ı nerdeyse her sunwell raporunda görebiliyoruz.

Bu arada deep freze'de 30 sec CD var. CD'siz değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Lock'la mage in gruba katkısı diğerlerine gore az bence.
Yani su felan, şart deil alırsın parayla
portal ---- HS
intel buff yeter li mi?
bitek scorch var ki oda locklara yarıyo sadece.

Lock'a bakalım. HS var,SS var ama shaman ve paladinde var yani ole aman aman diil.
CoE var ki, CoS felan birleşti zaten bence tek katkısı o yani ne diim.

Ama bakıosun shadow priest e, adam aman aman dps yapmasa bile yer bulur
nie?
hem can dolduruo
hem cozur cozur mana dolduruo
daha ne.
Moonkine bakıosun, %5 critle gelio kendi dps inin yanında, lazımsa heal da atar.
Ele shamandan bahsetmiorm bile pek fena.

E şimdi adam kalıo tabi 2 class bu diğer 3 unden daha az raide katkı yapan, 2 side dps uzerine. Mage tamam aoe, ama lock ın aoe dotu pek fena sanırım bu konuda, o yuzden aoe oldugu ortamlarda bıle 1 mageden fazlası gerekmıo dıe goruorum ben.

Verseler ya arcane agacına brılliance aura
misss gibi
Sosyal ağlarda paylaş

yav hangi moonkin su ana kadar heal atmis? gordunuz mu gercekten allahinizi seviyorsaniz. arti shamanin ankhi var diyorsun, o kendisine yariyor sonucta. bir azgalorda bir ne bileyim teronda onemli biri debuff alsa shaman combat sirasinda onu resleyemez takdir edersin ki. HS lerinden bahsetmiyorum, yaptiklari dps den hic bahsetmiyorum. arti boss ustundeki curseleri raide gayette katki sagliyor. tongue olsun, elements olsun, shadow olsun. daha ne yapsin adamlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Baalzebub said:
yav hangi moonkin su ana kadar heal atmis? gordunuz mu gercekten allahinizi seviyorsaniz. arti shamanin ankhi var diyorsun, o kendisine yariyor sonucta. bir azgalorda bir ne bileyim teronda onemli biri debuff alsa shaman combat sirasinda onu resleyemez takdir edersin ki. HS lerinden bahsetmiyorum, yaptiklari dps den hic bahsetmiyorum. arti boss ustundeki curseleri raide gayette katki sagliyor. tongue olsun, elements olsun, shadow olsun. daha ne yapsin adamlar?

Katiliyorum. Suark olaya tuvalet penceresindne fln bakiyo anlasilan.

Mage:

1- Sheep demek
2- Int buff demek
3- Scorch
4- Aoe damage
5- Yemek demek
6- Portal demek

Mage int int buffi
Pri nin stam buffi
lock un stam bufi
her biri tek basina sux gibi görünebilir ama hepsi birlesince ohooo
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası single target dpslerine buff lazım magelerin. raid dpsine de scorch dışında katkıları yok ki o da diğer magelere yarıyor genelde. warlocklar hayvan dpslerinin yanı sıra CoS+CoE ve shadow vuln. den gelen 20% shadow dmg sağlıyorlar ki az bir rakam değil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmemeside lazım. Oyuna incinirate in gelmesinin tek sebebi warlock larn 2. bi school istemesi. Counter spell ve benzeri effect altında kaldıında yada shadow immune mob a saldırmak zorunda kalabilceenden locklarn zor durumda kalmasını istemedi blizzard.

E bu skill lere uygun talent da sadece destruction a koyulabilirdi ki öle de oldu. Ama insanlar yanlış anlayıp "0o0o0 ben fire la dps yaparm süpermiş bu yav" ayana yattılar e tabikide olmadı.

Warlock un olayı shadow dur yani socuçta ruh falan emen bi classın main olayı shadow olcak tabikide.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:
peki ben sustum =).
Benim pencerem demirli böle hehe

Kim susmuş kim konuşmuş ne farkeder:)
Hepimiz gereksiz konuşuoz burda:D bu forum blizin ..kinde diil sölediklermiz hiç bişi deiştirmicek^^

Ama şahsen oyunu deiştirdiine (spell/melee crit united olsn diye suggestion forumunda campanya başlatan benim) inanan bi insan olarak, susmayn derim!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu forumun amacı blizzard gelsin okusun değil zaten. Hem biz bilgi paylaşalım hemde burdaki tartışmalarda kullandığımız cümlelere aldığımız cevapları iyice belliyelim diye var bu forum bana göre.

Çünkü ne zaman offical bir tartışma olsa ben burdaki tartışmalardan büyük tecrübe almış olarak yazabiliyorum oraya. Yani "bliz okumuyor kapayalım çenemizi" çokta anlamlı değil benim için. Blizz burdaki tartışmaları kendi forumlarında okuyor emin olun, bir çok insan burdaki bilgilerini officalda kullanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir single target 2000+ wws raporu görsek. Mümkün müdür?

Çünkü gerçekten o kadar ender bu düzeyde dps yapabilmiş mage görüyoruz ki. Ama maşşallah diğer classlar nerdeyse her top rating raporda 2000 rakamı ile dalga geçiyorlar, hedefleri 2000+ değil 2500+ artık. Üstelik çıkıyorlarda bu değere single targetta.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Bir single target 2000+ wws raporu görsek. Mümkün müdür?

Çünkü gerçekten o kadar ender bu düzeyde dps yapabilmiş mage görüyoruz ki. Ama maşşallah diğer classlar nerdeyse her top rating raporda 2000 rakamı ile dalga geçiyorlar, hedefleri 2000+ değil 2500+ artık. Üstelik çıkıyorlarda bu değere single targetta.

http://wowwebstats.com/gghadog6psdrg?s=3237-3587

single target wws raporu :)
Sosyal ağlarda paylaş

http://war-tools.darlinganime.com/index.php?t=rogue.8472&b=9c532310535010050210032013e53052d0501q5z

Bu alpha talent ağaçları doğrumu tam bilmiyorumda (ki değişirde çıkana kadar) talentlar böyle ise, linkteki build full combat a alternatif olabilirmi sizce artık ne dersiniz. Hem off handden hemde subdan mutilatein hasarını baya artırabiliyoruz 80 capte ve poisonlar + envenom önemli derecede dps artışı sağlıycak gibi duruyor assassinde. Combatın son eklenen talentlarını dps açısından öle çok + sağğlıycak bişi varmış gibi gelmedi bana ancak son talentla aoede fena coşar rogue iyice. Combatın aoesi assassininde 1 target dpsi sağlam olucakmış gibi duruyor ne dersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...