Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

EU betada questing yalan o yuzden Instance Ftw ...
Instance serverları sorunsuz, ben retri olarak quest yaparak 2 haftada 3 lvl anca alabildim , sonra bi 10 gundur Holy oldum, Instance gruplarına bakıp looking for more da healer arayan gruplara yamanıyorum direkt, iste son 10 gunde aldıgım XP ile 78.87 oldum 2-3 gunede 80 olurum ondan sonrası zaten heroic/naxx etc ...

Tavsiye ederim :)

edit : imla
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
1. hayır, berber dukkanları gelecek ve belli bir ucret karsılıgı sac sakal sekilleri ve renklerini degistirebileceksin.

inanın en sevindiğim yanı bu oldu expansion da. Heskes copy-paste den çıkacak. Özgürce karater dizayn olursa :)
Saç sakal yanında body şekillendirmesi de olursa dehşet olur.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Bana da 7-8 gün önce invite gelmiş, daha yeni farkediyorum internet olmadığından :P

Soracağım şey, clientı indirmek için torrent harici bir site var mı?

www.wotlkwiki.info'dan bulabilirsin.

bu arada achievementlardan birinde "Guardian of Cenarius" title ödülü var. alabilmeniz icin cenarion circle ve cenarion expedition ile exalted olmanız gerekiyor. almak isteyenlere duyurulur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
scorch said:
abi cenarius öldü guardiani olsa ne olur :D koruyamamışsınız işte dfidsafdsafs

Harbiden ha...cenarius öldü yetmedi cenarius un katili öldü üstünde yıllar geçti şimdi katilinin oğlunun emriyle questler yapçaz cenarius a guarding olmak yeni aklımıza geldi:D

geç olsun güç olmasın
Sosyal ağlarda paylaş

Cenarius ölmedi
Emerald Dreamde yaşıyor
Uygarlık savaşında
Her gücü o aşıyor

Bayrağı o taşıyor.

toggie said:
twilight moblarından dusen kagıtların 10 tanesi 500 rep veriyor. dusme oranı da gayet iyi, fazla zor değil yani. bi de aynı moblardan dusen cloth set var 3 parca onlarla yapılan questler var.

Cenariondan şu questlere kasarken oyundan sıkıldım ve wowu bıraktım. Nasıl bi işkenceydi o grindler of

edit : cenarius marşını melodisiyle birlikte söyleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...