Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Hazırlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
bugün guildden arkadaşın biri /trade de her dakka başı "WTB void crystal 39 gold" yazıp duruyodu. sordum ne için istiyomuş, bende biraz vardı ona verebilirdim lazımdı ise. meğerse lazım olduğundan değilmiş s4 başlayınca LPS ler 50-60 golda fırlarmış ordan profit yapacakmış.

kaç goldun var diye sordum, 16k dedi. 6k da millettin ona borcu varmış. napcan o kadar goldu dedim, WotLK ye hazırlıkmış, bi de 6 haneli gold görmek istiyomuş çantasında. başarılar diledim, 378 golduma şükür ettim tekrardan.

bence zevk meselesi kimi oyunu günlük eğlence için oynuyor, kimisi de ekonomik olarak oyunda daha güçlü olmak için oynuyor. zevklere ve renklere diyecek bişeyim yok. ben hergün daily quest yaptığım ya da AH de geçirdiğim zamanı raidde ya da rp/pvp yaparak geçirmeyi seviyorum.

epic flying aldıktan sonra 1k goldu tekrar göremedim ama repair 'a yetecek kadar para bulabiliyorum bi şekilde. diğer enchant, gem, consumable türü şeyleri guildbanktan sağlıyorum. raidler yeterince karlı oluyo zaten. fazla kalabalık olmayan serverımızda hala insanlar daha sormadan 100-150 gold öneriyo belt of natural power gibi t5 level craftlara.

kısacası, fakirim ama mutlu mesut oynuyorum oyunu. WotLK ye ben hazırım, itemdan ve recipeden yana bi kaygım yok :)

pve'den item'ın gelmediği yerde pvp yetişir diyorum hala 5-6 parça pvp gearıyla Sunwell semalarında dolaşan bi oyuncu olarak.

10-20 k gold kasan arkadalara bol şans diliyorum, iyi eğlenceler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...