Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server Darkness...

ucantekme

Öne çıkan mesajlar

said:
HerenIstiaron, 04 February 2004 20:36 tarihinde demiş ki:
Birader beş dakika önce imzanda Darkness Staff yazıyordu , sen bilmeyeceksinde kim bilecek :)

:) başka söze gerek yok[signature][hline]

[Bu mesaj Ardhath tarafından 04 February 2004 20:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

:D[signature][hline]İnsanları taş duvarlar, demir parmaklıklar arasında terbiye etmeyi,onların düşüncelerini önlemeyi düşünen anlayış yıkılacaktır taş duvarlar, kelepçeler, zincirler, demir kapılar yok olacaktır...
----------------
-Dw-Strong Life-
Senior Game Master
Sosyal ağlarda paylaş

Serverin Sponsoru Var var olmasina ama ''....'' yapti ondan dolayi server su anda testde ve 1 haftaya kadar acilacak Site ve client editing yapildigindan dolayi kapalidir forumlari takip etmeniz yeterlidir www.darkness.net.tr.tc forumlara bakin forumlar hem cs hemde uo dur !...
Sosyal ağlarda paylaş

Bnde Darkness staff ım

ayrıca istemeyen eleştirmesin yada serverı ezmeye çalışmasın siz yapın bakalım bunun gibi lagsiz server bulun sponsor...

Millet kasmış yapmış sizler onları ezmeye çalışıyosunuz önce bi kendinize bakın....[signature][hline]Iyi oyunlar...

[Bu mesaj ucantekme tarafından 05 February 2004 21:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Delirtiyolar adamı artık bu paticik eski paticiklikten çıktı millet hiçkimseyi sallamıyo nerde o yardım eden insanlar nerde o herkesi destekleyenler hepiniz milleti aşşağılıyorsunuz biri dürüstçe bişey soruyo sizi cevaplarınız şunlar

1) Ufff araştır bul....

2) BABASI FİŞİ ÇEKİYORDUR!!!!!!!!!!
(aşşağılama)

3) Bence hiç ugraşma...

daha söyliyimmi[signature][hline]Iyi oyunlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Sorulan soruların kalitesi düştüğü için insanlar böyle cevaplar veriyor.Bazı zamanlar insanları gerçekten böyle cevap vermeye zorluyacak sorular soruluyor....

Senin sorduğun soruda insanlara garip gelebilir staff'ı olduğun bi serverin ne halde olduğunu bilmiyorsun..Ve bunu paticik ailesine soruyosun sen bilmezsen kim bilecek...[signature][hline]İnsanları taş duvarlar, demir parmaklıklar arasında terbiye etmeyi,onların düşüncelerini önlemeyi düşünen anlayış yıkılacaktır taş duvarlar, kelepçeler, zincirler, demir kapılar yok olacaktır...
----------------
-Dw-Strong Life-
Senior Game Master
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Payro, 06 February 2004 18:23 tarihinde demiş ki:
Sorulan soruların kalitesi düştüğü için insanlar böyle cevaplar veriyor.Bazı zamanlar insanları gerçekten böyle cevap vermeye zorluyacak sorular soruluyor....

Senin sorduğun soruda insanlara garip gelebilir staff'ı olduğun bi serverin ne halde olduğunu bilmiyorsun..Ve bunu paticik ailesine soruyosun sen bilmezsen kim bilecek...

Ben Staff ta yeniyim ama problemi ogrendim en kısa zamanda açılıcak iyi oyunlar...[signature][hline]Iyi oyunlar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
schaker777, 05 February 2004 20:56 tarihinde demiş ki:
onlarin spawn ve scp leri tamamen servera ozeldir acilinca gorursunuz

o scpleri baska serverda gorurseniz beni bulun

mutlaka!!

(bu arada bende Darkness Staffim)

Siz ailenizle yada kız arkadaşınızla felan kavga edip, gelip burda yazı mı yazıyorsunuz.İyi oku ne dediğimi:

Eğer scpleri ordan burdan alıntı değilse, domain olmasada olur.
demişim.

Üstelik söylemiyeyim dedim ama sen owner'a ulaşamıyorsan burdaki insalar nerden bilsin.ucantekme[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ardhath bab neyin var asil sen sevgilinden ayrilmisin baksana caticak yer ariyorsun
ben dakka 90 da hizli bir sekilde yazdiim icin ve lanet olasi fransizca yuzunden hala turkce bir cumle kurmakta zorlaniyorum
5 dil bilseydin anlardin zaten[signature][hline]ScHaKeR

Love is a name.. Sex is a game..
so, Forget the name... Play the Game..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...