Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçkimi içtin sen?

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

şimdi örneğin 2 bira çaktınız, yada 1-2 duble viski. ağızda koku oluşuyor illaki.
ne hikmettir herkez soruyor ne içtin sen, birşeymi içtin. kafamda iyi herkeze başka birşey söylüyorum olmuyor.

şimdi buna ne gibi bir yalan söylenir, yani yenilince yada içilince ağızda alkol kokusu veren ne var bildiğiniz. yani alkol mu aldın sen sorusunu "şunu yedim şunu içtim" şeklinde inandırıcı şekilde cevaplıycam. neler olabilir bunlar. 1-2 kişi sordu öyle bugün, eski kaşar yedim dedim. nerden geldiyse aklıma :))
Sosyal ağlarda paylaş

kim napicak?
ailen soruyorsa 1 tane ictim dicen..
baskasi soruyorsa ona ne?

bazen bilmemesi gerekenler oluyor.
bazen annen oğlum alkolik oldu diyip, boş şişeyi sabah uyurken kafaya vurmakla tehdit ediyor. gün boyu trip atıp + yemek yapmıyor.
bazende her daim içiyor izlenimi vermemek için.

alkol kokusu olmazmı sly. 2 ice, yarım litre yakut, 2 duble viski içtim. votkamı içtin diyordu herkez. ulan nasıl o kadar farkediliyor ben birşey farketmiyorum yani, kafa iyide olsa gelir kokusu bana ama alla alla.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bundan 5-6 sene önce küçücüktüm. Kimse karışmazdı yine bana ve çevremdekilere. Böyle rahat olunca, içip içip dağıtan da olmuyordu. Kıbrısta olduğum için şanslı sayıyorum kendimi. Alıyoruz vodkalarımızı gezerek içiyoruz mal mal bakan da yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...