Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AMD 2500+ kullananlar?

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

valaaa bi ton amd kullandım . nerdeyse her modelini 486 dx 4/100 den tut xp + serisine kadar .hiç de sorun yaşamadım şimdiye kadar hatta şu an int.cafem de de 25 tane kullanıyorum .daha önce ortak olduğum cafe de de 20 tane almıştım . hiç sorun çıkmadı . oyunlarda da süper hızlı hattaa nforce 2 chip setiyle de %25 gibi bi 3d fark gördük 3d mark 2001 de ,%34 de 3d mark 2003 de . board olarak sana eğer ucuz tarife istersen msi delta versionu nforce 2 ultra 400 ü öneririm .2500 amd yi rahatlıkla kendi fanıyla 3000 de çalıştırırsın hemde voltajı hiç ellemeden ve 45 derece de istediğin kadar oyun oynarsın. eğer power userlık yapmak istersen kesinlikle epox derim ben +3 modeli süper bişii . bence ramlar 256 iyi . 512 yewrine ekran kartını biraz yükseltirsen süper bi makina olur .bide ekran kartının ramlarının 128 bit olmasına dikkat et . amd 2500 ve fx 5200 (128 bit) bi makinayla 3d mark 2001 de kolaylıkla 7800-8000 puanı yakalarsın . ama gelecekteki oyunlar için ben sana minimum 200 dolarlık bi kart öneririm .şu 5700 ler fena diil gibi yeni çıktı inno diye bi markanın 5700 modeli 160 dolar civarı bişii . 3d mark 2003 ouanı da süper .kart 4000 civarı alıyor. 3d mark 2001 de ise 13500-14k yı görürsün.
ki bu da seni gelecek 2 yıl rahat idare eder .[signature][hline]an AmokRunNner
Sosyal ağlarda paylaş

7/24 bir makına istiyorsan AMD İLE KAFAYI YERSİN ! Kısaca sana bunu özetleyim. İstediğin fanı al . AMD ILE cok uzun surelı calışamazsın. AMA yok oyun oynarım vs vs + bissürü iş yaparım benı götürsün dersen AMD al. ama makına 1.5 günden fazla calısınca cozutur [hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal

[Bu mesaj Deli333 tarafından 05 February 2004 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

DELI333 BILMEDEN KONUSMA EN ASAGI 25. FORUMDUR AYNI SEYI YAZIYOSUN! BURDA 1000 TANE INSAN VAR ZATEN HER INSANIN DEDIGINE INANAN YETER!

insanlari yanlis yonlendirmeyi birak artik

ya benim amd 2500 um varken 2400mhz de calisiyodu uzerindede slk800 ve 5 milyonluk yazicioglu fani vardi ve 19 gun acik kaldigi oldu bilgisayarin su dandik emule siralari yuzunden ve ne takildi ne asiri isindi.. hemde fazla voltaj veriyodum[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

işlemcim amd 2500+. aldığımdan beri 3-4 günde bir restart atıyorum, onun dışında sürekli açık. ufak tefek şeyler dışında (onlar da hdd kaynaklı sanırım) hiç sorun yaşamadım, performans sorunum da olmadı. eşşek gibi oyun da oynuyorum, sürekli 5+ program çalışıyo, sürekli server açık. bi kere bile "yeter lan ben yoruldum kapat beni, kapatmazsan dağıtırım burayı" demedi.[signature][hline]tüm dünya nüfusunun yokolduğu büyük savaştan sonra hayatta kalan tek kişi evde oturmaktadır. kapı çalar.
Sosyal ağlarda paylaş

haftasonları şehir dışına çıkıyorum. bilgisayarı açık bırakıorum edonkey için. en az 3 gün açık kalıyor. bazen 7-8 günü buluyor. hiç sorun çıkmadı. ev de yerinde hala tutuşmamış.

çok fena atıosun.[signature][hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...