Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

@hayspat, su anda laptopla 4850 mobility radeonla oynuyorum (normal 4850'den daha zayıf), dual core 2.4GHz islemci var. Golgeleri kapatiyorum ve 30+ fps ile oynayabiliyorum. Desktop'taki 4850 ile oynayinca 60 fps'yi geciyordum (quad core 2.2 GHz). Golgeleri low olarak acarsam laptop'ta 20+ fps oluyor. Donerken lag yok. Sende durum daha kotuyse bir yerde bi sorun var demektir. Oynadigim cozunurluk 1440x950

Crossfire ise oyunu normal yontemle calistirirsan devreye girmiyor ne yaparsan yap. Onun yerine millet directory'deki exe'lerden birini direk calistiriyordu.

AF'yi ATI panelinden devreye alirsan calisiyor (ve goruntu cok daha iyi hale geliyor). AA devreye girmiyor, ini dosyalarini kurcalayarak acma sansin olabilir.

Karakterler arada sirada siliniyor, daha da silinir. Release'de silinecegi garanti
Sosyal ağlarda paylaş

Sağa sola çevirirken bilgisayarı baya kasıyor. Oynadığım çözünürlük 1900x1200 ondan olabilir. Ekran kartı crossfire ancak tek 4870 bile yeterli olur diye düşünüyorum. AF tavsiyesi için teşekkürler, çok işime yaradı :) Textureler kötüydü, çok daha iyi oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

çalıştırmaz gibi :/

bugün ii şeler yapalım. gaul khorda adam açıp gatherer yapıcam. artık ev yapalım. kitap alır okurum mühendisde olurum.
tek gereken madenleri işleyecek adam. 1 kişide ağaç keser. hepsi aynı anda olursa rahat yaparız gibi

bide şu "body how to kill it" kitabının vol 2 si lazım. bulursan alır mısın narsor? eğer yoksa muhtemelen anatomy vol 2 den sonra yazıodur. onu okumuş olmam lazım gerçi ama. neyse damagei sadece 25 den az vurdun şeklinde yazıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan haftaya cikacak patchi bekleyelim, adamlar yeni karakter yaratmadan skill buglari gitmiycek gibi laflar ettiler irc'de, bakarsin gather yapamayiz. Ghaul kor'u PvP guildler mesken tutmus, ev vendorunun etrafi campliymis, geleni kesiyolarmis :) Tahminen bu patchle o tur vendorleri birden cok yere koyarlar. Bş de patchle mine grinding olayini cozeceklermis. 500K maden cikaririz diyosan olur valla extraction olayi. Hesabi yapiim: 1K ore yaklasik 4 dakikada cikiyodu en son, 2000/60=30 saat/adamlik mining lazim. 3 kisi mine etsek 10 saatlik makro mine ve grind vs ile olur o is. Kitaplari almak icin Gaul Kora gitmekten bahsetmiyorum bile. Bi kisim kitaplar da Mohki de ayrica. Su anda girilmez o ise :) Bekleyelim cikacak patchi oyle dalariz olaya, bi taming gelsin, atlari kapalim sehirden sehire rahat akalim once
Sosyal ağlarda paylaş

taming acikti kapandi smarthan'in dedigi gibi. Taming dedigim iste tame ediyosun, beni savun, takip et, bekle, saldir, bana saldirirlarsa beni savun, git sunu savun gibi komutlari veriyorduk

hatta birisi kurt filan sokup milleti yedirtmisti kurdunda sehirde (flaglerde sorun vardi, pet adam oldurunce sahibi flaglenmiyordu oldurmek icin :))

Su an taming kapali gibi bisiy, skillere bagladilar olayi, bi de AI filan degisince cilki cikti olayin
Sosyal ağlarda paylaş

@Devokai hic sansin yok enterge ekran kartiyla. Katiliyorum keske wow gibi bi goruntu sunabilse oyunlar, kasmadan girip oynanabilse herkes tarafindan. 100$ kosup ekran karti almadan oynayamazsin oyunu garanti veriyorum. bi 4850 ya da esdegeri nvidia alman sart oynayabilmen icin.
Ram olarak 2GB yeter sanirim vista kullanmiyorsan (Win7 ya da XP).
Dual core 2GHz de bence pratik alt sinir islemci
Sosyal ağlarda paylaş

@Raiden kitaplar sehirlerde vendorlarda. Oyunu download edince bence bikac deneme karakteri yaratip farkli sehirlerde oyuna gir, sagi solu dolas, ortaliktaki npc'leri bul, ellerinde ne var ne yok bi goz at. Bi de ingilizcen varsa oyunun forumlarini okumak sart gibi bisey, oyunun kitapcigi gibi bisey yok, o yuzden bilgi toplamak forumlari okumadan imkansiz gibi bisey, ingilizce yoksa bize sorun direk, elimizden geldigince yardim ederiz
Sosyal ağlarda paylaş

bir kez daha tekrarliyim, oyunu alip oynuyum keyif aliyim diyen uzulur su an, bunu tekrar tekrar bikmadan yaziyorum arkadaslar. Su anda oyun ikeadan alinan mobilyalar gibi demonte, sizin monte etmenizin de sansi yok. Adamlarin bir sekilde parcalari bir araya getirmelerini bekliycez
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yav olmadı, sitedeki çözümü uyguluyorum gene aynı şey, aslında sitede gösterdiği çözüm başka bişey için, onlar ekranda yazı falan görüyolar benimkisi sadece simsiyah bi dikdörtgen ve kırmızı kutucuklar var. ya netten araştırdım bildiğiniz login ekranıda, bende yazıları yok bide kutucukların içine yazı yazamıyorum.

olması gereken

http://www.mortalonline.com/forums/attachments/support/3234d1263594194-crash-problems-solutions-blacklauncher.jpg

benimki

http://img690.imageshack.us/img690/4262/sorunl.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...