Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

az once irc'den aciklamayi yapamiyoruz, yarin basin bildirisi sunmadan aciklayamayacagimiz bilgiler var, yarini bekleyin dediler. Bu durumda oyunun release tarihiyle ilgili aciklama da gelicek demekdir. Open beta tarzi bilgiler de yarin gelebilir, yani yarinki aciklama patch otesi bi aciklama olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oyunda lag acaip bi sorun.. azcık lag olsun bi pvp de; ben adama 1 kere vurabilirken adam bana 5-6 defa vuruyor..ha bire ıska geçiorum..ama lag olmayınca cidden çok zevkli oluyor.. bi okla bile great sword lu bi adamı alabiliyorum..

Bakalım yeni gelecek patch de bu lag sorununa bi çare bulabilecekler mi?

Gerçi bende pek girmiyorum gari..char pk oldu...pk lık zor şey hacı..char ı ekonomik anlamda çok ii yapmadıkça zor olay.. şu an anca cıbıldak cıbıldak geziom:)
Sosyal ağlarda paylaş

e yani 1e 1 karsilasinca millet genelde kaciyor, kacmayanlar suru seklinde dolasiyor, asil sorun o benim gordugum, beni ciplak gorup dalan adama kilici cekip iki salladim mi kacan da oluyor bayagi bir. Oyle zirh mirh kasarsan at sutunde savasmak lazim o da dedigin gibi lage cok bagli. Lag yokken cok keyifli, varken de dedigin gibi karsidakine vurmak tamamen rastlanti
Sosyal ağlarda paylaş

The_Wezeir said:

Ya oyunda lag acaip bi sorun.. azcık lag olsun bi pvp de; ben adama 1 kere vurabilirken adam bana 5-6 defa vuruyor..ha bire ıska geçiorum..ama lag olmayınca cidden çok zevkli oluyor.. bi okla bile great sword lu bi adamı alabiliyorum..

Bakalım yeni gelecek patch de bu lag sorununa bi çare bulabilecekler mi?

Gerçi bende pek girmiyorum gari..char pk oldu...pk lık zor şey hacı..char ı ekonomik anlamda çok ii yapmadıkça zor olay.. şu an anca cıbıldak cıbıldak geziom:)

pk lık zor olsun şehirlerde ekonomi dönsün mahrum kalsınlar

pklara mal kaçakcılığı sektörü gelişsin güzel olur

çünkü DArkfallda pklığın bi olayı yoktu herkes kendi guidl şehrinde takılıodu zatne kimsenin umrumda değildi pk mıyım mavi miyim düşman olan herkese daliolardı.
Sosyal ağlarda paylaş

taze haber, bi basin aciklamasi yapmislar, goze carpan cumle su:
"All promised features, known features will be implemented in the next patch. In the next month we will fix bugs and make further adjustments and stabilizing involving improvements to the players."

Bir ay release'i erteledik diye de eklemisler. Arkadas refer etme olayi olacak (sanirim ucuz satin alma icin), yilbasi icin online satin alma gibi seyler var. Neyse siteye koyarlar ekstra detaylari

Iyi yani bu patch'le olacagini soyledikleri hersey olacak, onumuzdeki ay performans/stabilite ve denge ayari icin. Bakalim ne olacak
Sosyal ağlarda paylaş

En son durum soyle:
Upcoming patch
We will be delaying the deploment of the upcoming patch until Monday Dec 21st since we will be including a lot of the most important features of Mortal Online we have to make sure that everything is up to par.

To give you a little hint as to what is waiting for you:
Server and netcode performance will be increased significantly.
Elements such as combat, speed and damage will betweaked and balanced more.
The real skill system will be added into the game.
You will also have a new city, more landmass and a Jungle to explore. We will also patch in the improved AI along with new creatures and all of you crafters our there will be happy to hear that the crafting system along with advanced extration and refining will be implemented.
We will also add a lot more weapon types to build from.

iste link:
http://www.mortalonline.com/newsletter/16december2009/newsletter.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...