Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

evet ben de onu gördüm şidmi hehe ya crafting sisteminden bi şüphem olmadığı için sorun gelmio bana açıkcaıs cidden güzel bi sistemi var anladıım kadarıyla sadece npcler yapio senin için, hani ne olacğaı belli olmayan b sistem olsa belki karamsarlaşırdın da ii zaten crafting olayı

daha böel basic şeyler hallolsun asıl önemli olan o
Sosyal ağlarda paylaş

stealing şöyle çalışıyor.
adama dönüp steal skilline basıyoruz. eğer skill yeterliyse adamın inventory açılıyor. bu snooping diye geçiyor.
birde stealing skilli var. birşeyi inventoryden almak için stealingde yüksek olmalı. aynı şekilde almaya çalışığın şeyin armoruda etki ediyor.
eğer steal skilli az ise yakalanabiliyorsun. gri oluyorsun.

aynı şekilde karşı tarafın inventoryede bişiler koyabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Patch notlari surda:
http://www.mortalonline.com/forums/27714-patch-notes-v-0-10-13-15-november-30th.html

Basta bir aciklama var: Buyuk bi patch degil, su an ekip ana ozellikler uzerinde calisiyor... gibi birsey, Sanirim patch'deki var olan seylerin yaninda patche girmeyen test edemedikleri seyler var buyuk sayilabilecek, ama muallak tabii olay :)

Bu arada yine torrent, hadi hayirlisi :)
Sosyal ağlarda paylaş

neyse karakterler gitmemis.
Weapon bug duruyor yerinde.
Oyun daha bi iyi cevap veriyodu komutlara ama az insan vardir oyunda ondandir buyuk ihtimal
crossfire destegi yok, test ettim
calma stili ilginc olmus, atli karakterle sehire girdim herkes etrafimi sardi, annecigim dedim inventory bosalmadan tuydum direk :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu 2 gün mount and blade oynadım

forumda insanların combatı Mount and blade gibi yapın dedikleri gibi var . Aynı sisteme sahip ve mount ve normal combat aşırı akıcı ve güzel . Ço keğlenceli gelio kapışırken ve 300 mblık bi oyun . Yani MO şunu becerse efsane olur combatta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...