Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

haha az once oyunda bugli silah kullanan bi adami smarthanla kestik, adam ata 170 vuruyodu bi sekilde, smarthan bela oldu adama ogret bize diye, eleman gaza geldi ben tanriyim vururum, anlatmam bu silahin nasil yapildigini filan diyodu, neyse kesince aldik elinden herseyi, silahi da ele gecirdik bi sekilde :) Ustunden iki takim zirh, ev anahtari filan cikti, eglenceli oldu, iyi calismaydi, helal smarthan :)
Adamin ata 80 vurdum, sonra adam atimi oldurdu, benim uzerimde calisirken smarthan girdi araya, o arada ati oldu, yerdeyken bi daha vurdum, adam beni yere serdi, kalanini smarthan halletti ama, adam beni olduremeden bitirdi isini direk lootladik.
Zafer bizim! :)
Sosyal ağlarda paylaş

evet evet evine girip kilidini de degistirebiliyosun diye biliyorum. Yani ev de senin oluyor. sadece adamdan daha hizli eve ulasman lazim. E adam priest bulacak, sonra at bulacak, sonra eve gidecek. Sansi var :)

Yazsaydin yahu smarthan dayanamadim cok eglendim ben giristim olaya kusura bakma :)
Sosyal ağlarda paylaş

silahin cesidi (mace, cekic, kilic), sapinin uzunlugu, uctaki bicagin ya da her ne varsa yapildigi maden, at ustunde olup olmaman ve at ustundeysen hizin, silahla ilgili skillin, hepsi damage'a etki ediyor. Ayni zamanda bunlar staminanin ne kadar hizli tukenecegini ve silahi ne serilikte savurabilecegini de etkiliyor. Strength'in de bi sekilde hesaplamalara katiliyor.

Vurus stili olarak iki cesit var, normal savurma ve weak spot vuran dikine vurus. Smarthanin dedikleri olacak ve bunlarin bazilari arastiriken buldugun insanlardan ogrenilecek, sehirdeki npc'lerden degil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...