Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

şu oyunda Global Chat koymasalar

şöle herkes şehirlere akıp pazarlara baksa item için falan o zaman efsne olur işte

guild chat koysunlar sırf, bi de normal "say"

çok temiz olurud o zaman. Şehirler dolardı. Yoksa darkfall gibi oluo herkes guidl şehirlerinde kimse şehire uğramio bile bombomş öle efsane şehirler yapmışlar her ırka sinek uçmnuo 3 tane npc duruo sadece.

millet ekonomi ve politika istio sırf pvp değil bunu sağlarlarsa efsane olur .
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece son patchi indirdim, kurdum ve karakteri yaratıp play tuşuna bastığımda donup kaldı bilgisayar..
Birkaç defa denedim hep aynı şey oldu.
Play dedikten sonra bi kılıç resmi var, kılıç kendi etrafında dönüp duran bi load ekranı..tam orda donup kalıyor.. Neden olabilir acaba?
Oyunu d ye kurdum acaba ondan mıdır? Sanmıyorum ama eve dönünce deneyeceğiz artık..
Sosyal ağlarda paylaş

o sorun bir çok kişide oluyor.
bende de olmuştu.
yapacağın şeyi söylüyorum.

yeni bir karakter yarat.
location seçtikten sonra save'e basma
direk enter game'e tıkla. olucak :)

(eğer önceden de direk enter game dediysen bu sefer save diyip devam et.)
bi önceki yaptığının tersini yapıcan yani)
Sosyal ağlarda paylaş

msnden yazarsın bana gireceğin zaman.
pkyım ve üzerimde dandk bi zırh var.
şehirde tungsteel armorlarım var full set.
sabahtan beri onları nasıl alırım diye düşünüodum. bişiler buldum. ama sensiz olmıcak :D fazladan biri lazım

tungsteel kılıç çok ölümcül ya :D
atları 3 vuruşta en olmadı 4 vuruşta yiyor. 45 vuruyor yahu. çok az stamina yiyor. çok hızlı savuruyor. ciddi süper bişi.

ama işte tungsteel armora 15-20 arası vuruyor :(

canım sıkıldı bari bu ev planını nasıl aldığımıda anlaayım :P
bi pk geldi. kesti beni. (atlıydı yoksaaaaa :P)
neyse az ilerde priest vardı canlandım. adam yanıma geldi. saldırcak sandım. atını öldürdüm yumrukla (zaten 3 vuruş yapmıştım kılıçla 1 yumruk canı kalmış).
neyse adam dedi lootlamadım git al eşyalarını. gittim aldım. gel duel atalım dedi. olur dedim yine.
neyse adamda tungsteel armor var bende dandik deri zırh. aynı silah o bana 35 vuruo ben ona 15. neyse öldüm yine. yine lootlamadı.
biraz konuştuk. bunda bug varmış. ev planına tıklayınca nereye kurcağın göstermiyormuş. sen yardım et dedi. tmm dedim. verdi bana planı. bu verdi 30 sn geçmeden crash oldu oyun.
hop oyuna gireyim fln derken 5 dk geçti. girdiğimde adam yoktu. baya küfretmiştir arkamdan :D
bölece bana kaldı:P
Sosyal ağlarda paylaş

mesaj attım gitti die hatırlıorum ama gitmemiş bi daha yaziim xP :

şu thungsteel , gold, copper ıvır zvırı madenleri nasıl çıkariosun. Wowdaki gibi, yolda yürürken bi yerde GOLD VEIN die ore bulup onu kazıp mı çıkariosun. Yoksa random dağa taşa vurup kazma ile , skilline göre UOdaki gibi maden mi çıkariosun random olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...