Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

birisi atini birakmisti sehre, ustune atlayip biraz surdum, e fena degilmis, ustunden fena atiyo namussuz :) Neyse surdum surdum sonunda loyalty yuzunden atti ustunden beni dort nala giderken, oldum malesef. Isin kotusu oyun yine cakilmaya baslamis duzeltirler umarim. Bugun girerken 100MB patch cekti, bayagi bi seyi duzeltmisler ama halen cakildigi durumlar var clientin
Sosyal ağlarda paylaş

damage olayi sorunluymus dooru. Kosma hizi hic fena degildi. At ustunden dusunce canin gitmiyor. Oldugumde bi sekilde yukselmeye basladim (bug), geri geri gidip alcalirken dusup oldum, olunce de loyalty yuzunden oldun filan dedi.
Ati nasil caldim ben de anlamadim sanirim loyalty bitmisti at icin, yoksa sonradan denedim kimsenin atini alamadim valla :)
Sosyal ağlarda paylaş

ev tapusu dediğin evin planı mı ?
500 altın.. çok bişi değil. 3 saatte yaparsın.
bizim guild evinin parasını komple ben karşıladım :D
taktik var.
bak sırf maden kaz. 600 granum yap yap vendora sat. yaklaşık 105 altın alırsın her 600 granumda ;)

eve ahır eklenebiliyormuş :D
Module B...

her bir modul farklı şeyler ekliyor eve. evi atölyeye çevirmekde böyle olucak sanırım

narsor bugün gircen mi oyuna..
saat 6 gibi fabernumda buluşup ev yapalım beraber :D

parayıda ben ayarlarım hem :D

yeni öğrendim modul A vendormuş. modul B ahır. ama d ve c hakkında bilgi yok.
A yı eklersek B yi ekleyemiyoruz şeklindede bişi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Taming 43, atlar benden :)
yapalim bi ev, ama bu aksam yemege cikicaz, sanirim 7 gibi filan gitmem gerekir malesef :( Valla bulusup yapalim biseyler, atla bayagi bi dolastim ortaligi, hic fena olmamis terrain, guzel oyun olacak bu.

Bu arada niyeyse millet evlerin kapisini kilitlemiyor, ahir modulu olan evlerden at cala cala surme skilli 50 filan oldu :) Artik kendime bi at tameliyim yahu
Sosyal ağlarda paylaş

ilginc? ne olabilir ki sorun hic boyle bisey duymadim, server hep acikti
yarin bakalim ev olayina, fabernum'dayim, bi sure ev var ortalikta, guildler dolusup canimiza okuyabilirler ama olsun eglence olur
Bu arada at ustunde neyle savasmak lazim kilicla kurtlara filan vuramadim valla, polearm filan mi denemek lazim acep
Sosyal ağlarda paylaş

nası anında ölüm. at boğuluo mu suda ? senide mi götürüo ?

ya bu karakteri yaratma ekranında isim yazıp loc seçip doğuyozya . hani orda altta "enter game" "save" bide exit var. orda exit çalışıo. arkada animasyonlarda devam edior. ama enter game ve save çalışmıo. yani karakter heykelini yaratamıorum ki.
Sosyal ağlarda paylaş

hah o ekranda heykeline tikla karakterinin, yaratinca orda cikmis olmali, sangirt diye bi ses cikacak heykeline tiklayinca, kabugu kirilacak karakterin, ancak o zaman girebiliyosun

At direk boguluyo, senin yuzup cikman gerekiyo. Enteresan bi durum

bi dakka save mi var? bi bakiim suna

Baktim, sanirim ikinci ismini filan yazmadin, isim kisimlarini doldurup save et, karakter secim ekranina donuyo, simdi bi karakter daha yarattim, iki ismi de doldurmam gerekti
Sosyal ağlarda paylaş

haydaa, onceki ekranlarda anani babani seciyomusun? belki onlar eksik kaliyo? herseye tikla bi kere denemek icin, combolarla filan oyna, cok gicik

Bu arada her seferinde tum dosyalari kontrol etmekten vazgecmis patcher, cok mutluyum artik :)

Bugun atla bayagi bi dolastim, zirh yaptim, millete carpip atla yerlere yuvarladim eglendim bayagi bi, ama elimdeki kilicla hic bi hayvana vuramadim, ne kullanicam onu bulmak lazim

Smarthan bu arada ben evden cikmadan Fabernum civarinda bulusabilirsek ati sana veriyim ugrasma tamelemekle filan, vakit aliyo sonucta, hizli mizli ama...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...