Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

---------------------------------------------------------------------
<[AQ]TheMap>tell me
<[AQ]TheMap>who
People from very known guilds
<[AQ]TheMap>cmon just spit it out
<[AQ]TheMap>attack
(myrm, AI, WSX, Prom)
prom is an alliance
..
<[AQ]TheMap>yes
<[AQ]TheMap>I heard those 15
<[AQ]TheMap>Who from Myrm got banned?
well I can tell you I know cause I am the developer of the anti-cheat system
<[AQ]TheMap>hmm ok
it's not finished yet but it's starting to do it's job
<[AQ]TheMap>Well tell me then
<[AQ]TheMap>Gimme a hint for the Myrm
<[AQ]TheMap>=)
shara, anga.
<[AQ]TheMap>for speed hacking?
that too
<[AQ]TheMap>perma or 3 days?
perma
<[AQ]TheMap>damn
some for a time period
yes it is bad
<[AQ]TheMap>Godly didn't get banned?
he got a 72 hour ban
<[AQ]TheMap>lol

şöle bişi koymuş adamlar. doğru ise anti cheat yeni başlamış

edit: trollmuş galiba :P
Sosyal ağlarda paylaş

baya vahim gozukuyor oyunun durumu. son donemde prime-time'da 300 kisi fln oluyormus max ki bu fallout online beta'nin prime-time'indan bile dusuk.

son olaylarda zaten iyice boka sarmis oldugunu gosteriyor. anti-cheat sistemi fln ne kadar ise yarar bilmem de bundan oncesi gercekten vahim durumlar, acayip hack donuyormus ve bunu da biliyorlar ama kanit bulamiyorlar her zaman cunku tek duzgun kanit fraps oluyormus.

hatta cheat vs yapan adamlar ban yiyip sonradan banlari aciliyormus fln cunku "subscription matters" durumu varmis. adam parayi oduyorsa perma ban cakmiyorlarmis cogu zaman.

bilgi sizdirimi da cok oluyormus, her patchle gelen exploitler veya yeni dupe yollari bir sekilde sizdiriliyormus belirli kisilere.

baya olaylar olmus gormeyeli, bildigin bitmis bu oyun artik.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de her gun olmuyorum bilgisayarin basinda, ama heyecan verici biseyler olursa ortamda donerim, su AI patch vs durumuna gore bakicam duruma, agaclar cok batmiyodu bana da, iste bu dupe, bug vs problemleri yuzunden birakmistim oyunu.

Gelisme gorursem donerim kesin.

Oyundan banlananlar emin olun ortalikta bir suru abuk subuk sey yazacaklar, onun icin oyle her onune gelenin yazdiklarina da falza takilmiyorum, ama buradan uzun suredir tanidigim insanlar var, bir de kendim, arada girer bakarim tekrar, biraz daha zamaana ihtiyaclari var bence, simdi yeni gelen sistem vs, onun entegrasyonu sirasinda problemler yasiycaklar, tahminen 1.5 ay sonra filan isin rengi cikar iyice
Sosyal ağlarda paylaş

abi iste olay burda yani, syn ve bibi yaziyor bunlari :) bir de beta'dan beri degismeyen bir olay var. dupe yolu bulunuyor yapanlar temp ban yiyor ama dupelenen itemlar silinmiyor. bu bir gercek myrm'den biliyoruz. corpse dupe olayini da bizimkiler bulmustu zaten denedik hakkaten oluyor ama hic kullanmadik gercekten, kastik hep beraber betadaki keep icin.

bu pek de guvenilir ic acici bir sey degil. zaten genelde boyle seyler konusuluyorsa vardir. bu her zaman oyle oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Kod yazma yogunlugu azalinca bu tur problemlerin ustune gitmeye vakitleri olur, zaten bekleme sebebimde bu tur sorunlar, su adna adamlar kod yazmaktan aciklari kapatamiyorlar, kapatsalar da yeni buglara neden oluyorlar.

Dur bakalim 1-2 ay daha, oyun yasarsa bakariz icerigine, umarim yasar, guild war II mi bekliycem ben yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...