Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Başlayanlar için AoC

tantun

Öne çıkan mesajlar

Mirage said:
Pict ve Tortage nedir?

Piktler :) Hiç Conan okumadınız mı arkadaşlar ya :)

Akilonya'nın batısını kaplayan, Pict Wilderness'da yaşayan, yamyam manyak canavar vs vs yerli halk.

Conan'ın şu sözleriyle Pict'leri anlatmaya son vereyim

"Best Pict is a dead Pict" (En iyi Pikt ölü Pikttir) ki bu lafı Laranga'dan questi alırken kendisi şöyle söylüyor "Bir zamanlar çok bilge bir insan demiş ki en iyi pikt ölü piktir" çok güldüm, böyle güzel göndermeler de var, tabi hikayeyi bilenlere...

Tortage'da ilk başlangıç şehri, lvl20'ye kadar orda takılıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:
Son hali download için kaç gb olur.?

İlk kurduğunuzda 30gb oluyor ama Client içinde sıkıştırma seçeneği var, son hali bende 20 gb.

Bu arada BackupRDB, Oldlogs ve Prepatch gibi klasörler varsa onların içlerini silebilirsiniz (en son oyun hazır olunca)
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:
anladığım kadarıyla beta süresinde ne siegeler ne de craft sistemi test edilmemiş , 14 leve sınır var ise.. yanlış mı düşünüyorum?

Eet Open Beta lvl 13 sınırı olduğu için malesef..

Ama Closed Beta'da lvl20 gathering (toplama), lvl40'ta da crafting(işleme) alış-veriş yetenekleriniz alabiliyorsunuz..

Loncaların şehirlerinden, kuşatılmalardan pek bir haberim yok ama
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:
2gb ram -- e8400 3.0GHZ core 2 --- 8800GT 512mb ekran kartı ile nasıl bir fps de oynayabilirim daha iyisini mi toplamalıydım sizce?

yok yok, çok güzel oynarsın, daha ne olsun :)
Arkadaşımda da buna benzer bi makine var, tek fark quad core, en yüksek detaylarda, yüksek çözünürlükte 45-55 fps'den aşağı gelmez.
(Bir tek gölgeler kapalı tabi)
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
conan oyunda görünüyormu ? görünüyorsa kral olarak mı görünüyor

Eet, Conan oyunda Akilonya kralı. lvl40 olunca görebiliyormuşsunuz. Ama daha önce bahsettiğim tek kişilik moda yani gece yapılan "Kader" görevlerinde Conan'a başka adamlar aracılığı ile yardım ediyorsunuz. Hikaye güzel ve daha destur demeden olayın içine girmek ilginç. lvl40'da kralın sağ kolu olup çıkıcaz herhalde :)

Ben henüz göremedim kendisi, 8 karakter ile aynı anda oynadığım için yavaş ilerliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence sırf PvP yapmak istiyorsan Warhammer'ı bekle. Hem AoC hem Warhammer betasına katılmış bir iki tanıdığım var. Duyduklarıma göre AoC PvE-PvP dağılımı açısından WoW'a daha yakınmış. Warhammer ise baya PvP ağırlıklıymış.

Ayrıca ben kısa bir süre içinde çıkacak mmo'ların hiç birinin WoW kadar saracağını sanmıyorum. Neden mi? Bilmiyorum. Ama WoW'un değişik bir havası var. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Preorder için kara veremedim düşünüyorum alsammı almasammı die benim bilgisayarda nasıl çalışacağından emin değilim

AMD 3000+
Gforce 6600 AGP 128 mb
1.5 gb ram
oyun için ram ekleyebilirim ama diğerlerinde bir değişiklik yapabilecek durumda değilim

görüntü detayları en düşükte oynayabilirim benim için sorun olmaz hızlı çalışsın yeter :)

özet olarak sorum şu belirttiğim özelliklerde bilgisayarım war şu an wow oynuyorum ama baydı connanı uzun zamandır takip ediyorum videolar yazılar filan derken hayranlığım arttı şimdi almayı düşünüyorum değermi ?
Sosyal ağlarda paylaş

odiflame said:
3 ırk tortage den sonra 3 ayrı mekandamı oyuna devam ediyor?

sanırım eet, hafızamız yerine gelince, herkes kendi şehrine gidiyor.

Open Betada Tortage dışına çıkamazsınız, Tortage'dan çıkabilmjeniz için Kader görevlerini bitirmeniz gerek, o da anca lvl19-20 gibi bitebilir...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de zone olayını çok merak ediyorum. oyunun yapısının instanced olduğunu duydum. korkum şu ki, guild wars daki gibi her zone'un birer kopyası(instance'ı) o zone giren takıma mı ait oluyor? öğrendiğim tek şey, zone'ların max bir oyuncu sayısı olduğu ve eğer bu oyuncu sayısı aşılırsa, o zone'un yeni bir instance'ı yaratıldığı. tıpkı guildwars'taki outpost'larda olduğu gibi.

uzun lafın kısası, bu oyunda tam olarak, zone olayını hangi online oyuna benzetebiliriz? gw daki gibi her zone birer instance mı? yoksa wow daki gibi bütün haritanın tek bir global instance'ı mı var? yoksa lotro daki gibi, dungeonlara ek olarak, bazı alanlar mı instance(mesela binaların da instance olması gibi)?

umarım ne demek istediğimi tam olarak anlatabilmişimdir :)

Pied Piper
Sosyal ağlarda paylaş

Pied Piper said:
ya ben de zone olayını çok merak ediyorum. oyunun yapısının instanced olduğunu duydum. korkum şu ki, guild wars daki gibi her zone'un birer kopyası(instance'ı) o zone giren takıma mı ait oluyor? öğrendiğim tek şey, zone'ların max bir oyuncu sayısı olduğu ve eğer bu oyuncu sayısı aşılırsa, o zone'un yeni bir instance'ı yaratıldığı. tıpkı guildwars'taki outpost'larda olduğu gibi.

uzun lafın kısası, bu oyunda tam olarak, zone olayını hangi online oyuna benzetebiliriz? gw daki gibi her zone birer instance mı? yoksa wow daki gibi bütün haritanın tek bir global instance'ı mı var? yoksa lotro daki gibi, dungeonlara ek olarak, bazı alanlar mı instance(mesela binaların da instance olması gibi)?

umarım ne demek istediğimi tam olarak anlatabilmişimdir :)

Pied Piper

benim bildiğim zonelarda belli bir sayı aşılırsa instance mantığı olacağı ama bu sayı 50 mi yoksa 5000 mi bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...