Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sultans Clan

Uzun

Öne çıkan mesajlar

Uzun said:

1-) Yuksek lvl bi yaratik varmis onu 600 kez kesmisler .. GM lerde bu kadar kesilmez demis ..

2-) oyunda bir kale var mis .. arkadaslarim o kaleyi 1 yil mi ne ellerinde tutmuslar .. sonra tum guildler birlesmis gene alamamis .. sonrada GM oyunu birakicaksiniz yoksa karakterleriniz banlanicak demis .

OF AHAHAHAHAH

abi ölüyorum, of.

şaka mısınız?
Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:
http://www.sultansclan.com/cd-durumu-t198.html?p=2578#post2578

Yaptıkları(yapacakları) terbiyesizliğe bakın, bunu gördüğüm anda hizlial.com siparişimi iptal ettim bir daha da hizlial.com'dan bir şey sipariş vermeyi düşünmüyorum.

Adamlar yüzünden tekrar gameseek.co.uk'e döndüm fakat şimdi bana pre-order access code yollayıp yollamayacakları bile belli değil...

e bende ordan sipariş verdim? nasıl bi terbiyesizlik bu anlamadım. siparişimi nasıl kabul etti peki site ellerindeki kota dolduysa?
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten yazilan her konuyu tek tek okuyorum . Sen merak etme .

konunun acildigi sayfayi bulamadim .

Kast ettigin konu. Son 12 tane kalan aoc box sanirim .

Oraya siparis veren herseye o boxlarin gideceginden eminim . Gordugun gibi daha 12 tane varmis . Onlardan birini guildteki arkadaslarimiza vericek sanirim olay bu. Siparis edilen boxlardan verilme gibi bi olasigili yok .Arkadasim orda sakayla karisik bir sey soylemis ve bunu da bu kadar buyutmeye gerek yok. Su anda tum guild uyelerimiz o kutularin gelmesini bekliyor ( hizli aldan alan arakdaslarla beraber ) bi aksilik cikarsa bizim guild uyelerimiz de oyuna gec basliyacak. ( ki sanmiyorum boyle birsey olacagini )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...