Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fikir rica ediyorum.

Asmodeus

Öne çıkan mesajlar

Şimdi :

Magery : 120
Ewa : 120
Medi : 120
Resist : 120

Ne ile devam edeyim. Karar veremedim gitti. Resisti 100 de tutup deli gibi Necro ve Ss kasayım bile dedim.

Anason'cuğum bu karmaşayıda sen düşürdün aklıma iyimi. :)

Ne olabilir, ne yapabilirim yada en mantıklısı ne olur. Yardımlarınız ve fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında şimdi nerden oynuyorsun bilmiyorum ama bike 50 ve üzeri pinglerde pvp yapmak intihar gibi birşey - hele bi faction fln tam harakiri. Resisting spells sadece energy based speller için oda neye yarar en fazla dediğim gibi paralize fln olmassın - ha bunun için de gidip 120 resist kasılnmaz yane.

PvM için diyosun;

Ama yine sorular çıkar önüne - kısaca OSI'deki en kuvvetli PvM karakteri Tamer bence - tartışmaya açık tabi ama peacemaking ve taming bir arada millet ancient wyrm indirio. Solo. Eskiden o yaratık için 12 kişi mana dump yapardık en az 3 kere ve bu süreçde yarımızı öldürürdü.

Şimdi bide paladin die bişi cıktı - slayer ve paladin skillleri ile melee karakterler güçlendi ama nereye kadar - high ping ile yine sağa sola düşerler ceset olarak.

Sen magery eval ve medi tamamlamışşın, bence - bundan sonrasında (haberin olsun çooookk zor iş) Taming & Lore ve Vet'i al - vetsiz en kuvvetli yaratıklar ile kapışamassın i.e.: Balrons, Shadow Wyrms fln.

Ben en son skillimi lock picking olarak yaptım oda para kazanmak için iyi bir yöntem. Lvl 4-5 chestlerin spawn ettiği yerlere bir bonden ww ve mare ile gidersin onlar spawni temizlerke 2 chestend 5 k alır - sonra canavarlardaki lootu toplar yaklaşık bir 4 dakkada 10k yaparsın.

Bu benim pvm karaterim

Magery 100.0
Eval 100.0
Med 100.0
Taming 90.5
Lore 100.0
Vet 100.0
LockPicking 99.2

daha bi extra 25 points var ama nereye kassam karar vermedim.[signature][hline]
Some walk under rain others just get wet. Commanding Lord of Shadowlords 99.

[Bu mesaj x3m tarafından 31 January 2004 10:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

50 ping abartı abi bence

100 pinglede gayet pvp yapılır, ama factions olayına katılıyorum zaten sağlam elemanlar giriyo ping olarakta onlardan yüksek olursan çok zor, hele 1vs2 filan kaldınmı yandın

aslında pvpde en iyi skill ping tabi :)[signature][hline]En büyük ceza umuttur,sadece işkenceyi uzatır
Sosyal ağlarda paylaş

Hic Durma resisti 120le
arkadaslar pvp yapmamis anlasilan
bi curse yiyip 25 hit point kaybetmek bi paralyze yiyip 1 saat frozen beklemek 1 poison yiyip bandageini bosa harcamak istemiosan resist kas !!
Pvpden anliyan herkes sana bunu soyler Resist mutlaki bi skill
resistsiz pvp yapraksiz agaca benzer
neyse abarttim ama resist gercekten cok onemli[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rexr0th, 02 February 2004 01:36 tarihinde demiş ki:
120 resist necrolara karşı cok etkilidir
bana kalırsa
110 mage
120 ewa
110 resist
120 medit
120 ss
120 necro
--
120 ss 120 necro yerinne 120 anat 100 heal alıp 110 ları
120leyebilirsin tank mage olmanı saglar :)

Hehe en son kararımı yazmışın burayageçen akşam Anason'lada tartıştık bunu. Son kararımı verdim, Mage ve necro. İlk düşündüğüm benimde anatomy heal dı ancak dex problemi sıkıldım düşününce en güzeli düz bildiğim dedim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki hadi bi son soru daha sorayım size :

Bana bi Peaser Tamplete önerirmisiniz.

Şu anda music ve peas 100 halihazırda magery de 100 ve 55 medi var.
Ben kısaca şöyle düşündüm:

Music 110
Peas 120
vet 85
medi 55
mage 100
tame 120
lore 110

şeklinde. sizce nasıl olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rexr0th, 02 February 2004 01:36 tarihinde demiş ki:
120 resist necrolara karşı cok etkilidir
bana kalırsa
110 mage
120 ewa
110 resist
120 medit
120 ss
120 necro
--
120 ss 120 necro yerinne 120 anat 100 heal alıp 110 ları
120leyebilirsin tank mage olmanı saglar :)

hersey ii guzelde ne wrest war ne parry war nede anat war . yani bi warrior u sana ulasmadan once oldurmen gerekli yanina gelirse buyuk ihtimalle sen olursun yanlismiyim acep ??

not: oside oynamiorum ama stratics si fln bayaa okudum runuo la calisan shard da oyndagim icin ( hemen hemen hersey ayni calisio)[signature][hline] May the Gank be with you.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...