Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şehir taşı....

mami

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar öncelikle herkesin bayramını tebrik ediyorum.2 konuda bilginize ihtiyacım var.1.si her şehire bir taş(grave stone gibi) koymak istiyorum bu taşa üye olanlar ölünce home...... çekince bu şehire gelsinler.2.sorum şu:Nebula scriptleri kullanıyorum(bir çoğu) faction scripti de onun.Olay şu bir player diyelim ki guild kurdu ve guild master o player olsun.Bu guild bir süre sonra order ya da chaos olsun.Sorun burada başlıyor.Guildmaster bu kalkanı eline alınca ölüyor(belli süre sonra yani 2-3 gün sonra bu sorun başlıyor) ama diğer guild üyelerinde bir problem yok.Bunun sebebi ne olabilir?Bu konularda yardımcı olabilirseniz sevinirim.Teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

order-chaos shield ile ilgili scripti bulman lazım (windows arama özelliğini kullanabilirsin). oradan da on equip midir nedir o eventi bulman gerekli. sphere'den anlamam da buralarda bir yerlerde ya mc ya da order-chaosluk tagini kontrol ediyordur. ya orda sorun vardır ya da guildmaster'ın bir şekilde tagi siliniyordur.[signature][hline]its supersonic
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar,şehir dışında olduğum için açtığım topice yazdıklarınızı okuyamamıştım.Town stown olmuyor,ona üye olan factiona giriyor.type 101 yazınca da aynısı oluyor.Order ve Chaos konusunda yapabilecek birşeyim olduğunu sanmıyorum.Çünkü scriptlerde nerede sorun olduğunu anlamam kolay değil benim.Merak ettiğim bu sorunumla karşılaşan hiç arkadaş yok mu?Çünkü bunlar Nebula scriptleri... :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...