Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resto druids GG !

solidhammer

Öne çıkan mesajlar

Regalya said:
Dworgian said:

senin anlama özrün olduğu terbiye yoksunu oldugun ve muhattap almaya degmicek kadar da lüzumsuz oldugun gerçeği var bide

Şakamısın sen? yoksa erken yaşların verdiği emoist/alıngan akımamı tutuldun orada Resto oynayıpda ferallar bitti diyerek kendilerine pay çıkarmaya çalışan dangalaklardan bahsediyorum sen geliyorsun ben feral oynuyorum dangalakmıyım diyorsun?
Ben diyorum Ankara sen diyorsun tencere düş kapağı hüş (td)

Orada senin "abi yok sen haklısın bence feral olarak" gibi bi yorum bekliodum ama giydirmeyi seçtin

yoksa ben okudugumu anlayabiliyorum merak etme
Sosyal ağlarda paylaş

Tüh lan tartışmayı kaçırmışım. Çelik ayna çelik aynaa diye giricektim =/

Scare beastin 30sn cd aynen duruyor, diğer pvp ccleri gibi süresi de 10 sn olur ve eskisi gibi damage yiyince bozulur.

Shadowpriler nasıl disc kadar yada desto locklar nası sl/sl kadar iyi değilse, feral druidler de resto druidler kadar iyi değil arenada. Herkesin pvpde pvede görevi farklı speci farklı. Warriora def set koymak mantıksız haliyle, ama druide feral set koyarak seçenekleri arttıyorlar. Arcanein dediği gibi, yazılı olmayan kuralları var oyunun heh. Kuralları bilin, ona göre oynayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı arkadaşlarımız forumun anlam ve gereği dışında konular ve seviyesiz yorumları ile her zamanki gibi bu topic i de SEVİYESİZ ve KONU DIŞI bir yere çekmiş kişiselleştirmiştir.

Tabiki herkez arena üzerine konuşcak çünki normal bg de team setup un ne kadar önemi var sizin için ? Sonuçta arena 2v2 3v3 5v5 bir mekan. 2v2 3v3 te resto druid kaçamayacak feral druid fear manyağı olucak buda kimine göre taş makas kağıt kimine göre yuh bu ne bufftır kimine göre gerekli bir nerf..

Arkadaşlar coğumuz yıllarca farklı buff ve nerfleri tartıştık bunların en ateşlisi mage vs shamandı :) ama yıllar geçti hala Çoğumuzun EGO su ben Uberim siz l2p leri geçmedi Büyümedinizmi ?

1 kerede şurada insanca dalga geçmeden bir konu hakkında yorum yapalım. Bıraklım ağlamayı l2p noob ezik laflarını yeter bence
Sosyal ağlarda paylaş

2.4.2 de degisiklik olucak valla ben sezon 4 de shadow priyi bırakıcagım yetti artık disiplin olucagım ancak bu kadar dayanabiliyorum shadow priye 3300 arena puan var 5 k yapmaya calısıcagım s4 e kadar ki3-4 haftaya anca gelir diyerek 69 k honor yaptım direk heal itemları toplucagım
baska bir sey sorayım disiplin pri icin ki uzerimd 4 parca a3 dmg item var +heal baslangıc icin kac olmalı enclerle falan a2 macele 1300-1400 gibi bir sey olucak ki buna alıcagım a4 ler dahil degil yani 1500 bulursam iyimidir test serverda disiplin yaptım talentleri 11500 hp-10000 k mana oldu iyimidir
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla halen tartışılıyo olması bu konun enteresan 1 önceki sayfada insanların üstüne saldırmanız da can sıkıcı. Ağlamayın falan diyenlerden biri benimde ismimi almış ama komikki ben druidle 1 kere bile arenaya girmedim main charımda rogue 1.9k ratnglerde kaldık malesef zaman darlığından. Okuma ve algılama özürlülüğü diye insanları suçlayanların herhalde aşırı ileri bi algılama yapısı varki daha ben druidim var demeden druidinle ağlıyosuna çekmişler olayı ilginç. Bide ben sana niye sataşayım ne kârım var olayı var onuda şöle özetlersek tamamen egonu tatmin etme üstünede aksini idda ettiğin gibi çok biliyorum edasına kapılma. Malesef dediğiniz gibi bi konu hakkında tartışılırken insanların üzerlerine böle ars ars saldıranlar konuyu dağıtıp mahvediyo bence üstün başarılarınızın eseri olarak bu topic kitlenmeli zamanı gelmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...