Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mükemmel Hatun

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

Dınlediği müzik pek önemli değil. ama gelipte Dark tranquillity e laf atarsa olmaz. soğurum :) frp mrp önemli değil güleryüzlü ve şirin olması tercihimdir. ama bunlar sadece laf.[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 01 February 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
body buildingle veya fitnessla ilgilenen biri istiyorum

body salonlarında rahatlıkla bulabilirsin. bizim body salonuna gelen oluyor ama pek ilgimi cekmedi[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

Sarışın ama saçlarının içi siyahli ya da uzun düz, ıslak. Bole şirin seksi ama at gibi degil. Şımarık değil. Ne zaman geyik ne zaman ciddi olacagini bilen aşırı zayıf olmayan, marjinal, punk, metalci, hiphopçu ya da bişiyci olucam diye kendini yormayan kendi imajını yaratmış. Benim çılgın fikirlerime ayak uydurabilen. "Ayıp olur" demeyen, aşırı modernizé olmayan, biraz geleneksel. Kocaman bakan. Yeşil gözlü, buğulu bakışlı, hüzülü yüzlü ama iç karartmayan. Çabuk sıkılmayan. Çok yiyen ama şişmanlamayan. Kendini düşündüğü kadar beni düşünen... vs vs.. =( imkansız değil mi?[signature][hline]Bir şey biliyorsam; o da hiç bir şey bilmediğimdir.
La'unva Solmai @ Eclipse - SWG.
LONG LIVE REBELLION ! | diskavır mi

[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yine de ruh ikizi denmesi bana saçma geliyor....çünkü benim dişi versiyonuma kendimin bile katlanamayacağına inanıyorum :D

daha çok birbirini tamamlayan öğeler bulunmalı sankim...??[signature][hline]Trust hurts, betrayel kills...
İn the Name of God, impure souls of The Living Dead shall be Banished into eternal Damnation. Amen.

Aket-Atum, 18 August 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
ayrıca benim adım thomas disease bana komaz
Bonus 18 August 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
İleriki levıllarda summon maganda, summon yeniçeri gibi büyülerde geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımı gecirecegim kızla düsüncelerimiz farklı olabilir farklı seyleri savunabiliriz aynı olaylara farklı tepkiler verebiliriz ama en önemlisi bütün bunlara ragmen ne olursa olsun birbirimize saygı duymalı ve sonsuza kadar büyük bir sevgiyle bağlı kalmalıyız...
tabiki bu kıza gönül verecegime göre fiziksel özelliklerini de kendime göre güzel bulmus olucam baskasının düsüncesine saygı duyarım ama beni ilgilendirmez...[signature][hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

aslında guzel olsun yeter de :P

:PPPp
aslında turk olsun ki arada konuşuruz belki[signature][hline]Dunyada Hıc Kımseye Guvenme Cunku Beyaz Gulun Bıle Golgesı Sıyahtır!

Bu memleketın ekmegını yıyıp ıhanet eden
Bır gun Mutlaka ekmegını yedıgı yerden
KURSUNU YER!!!!!!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 02 February 2004 13:51 tarihinde demiş ki:
Gel diyince gelecek, git diyince gidecek... Ötesini tanımam :-D

ahahh. cancım sana bisim alt kattaki fino köpee yollim ne dersin? bu istediklerinin hepisini yapıo hem :D :Pp
nese şaka bi yana. ben karşı cinsten ruh ikizimin ya da insanların ruh ikizlerinin olduğuna tam olarak inanmıyorum. kesin bi fark çıkıo çünkümkü..

ama eğer böyle birşey varsa, benim ruh ikizimin başta bilg. kurdu olması lasım benim gibi. soraa hamarat olmalı yine benim gibi..
şirin ve hoş olsa benim için yeterli. tabi birde boy farkı fazla olmamalı. kız 1.80'den ufak olmalı :D[signature][hline]my..
(icq) - (site) - (e-mail)
Sosyal ağlarda paylaş

ruh ikizi değilde şu yazcağım özelliklerin hepsine sahip bir kız bulsam taparım.
İlk olarak boyu uzun olacak 1.80+ (çok da uzun olmayacak) yüz güzelliği felan sorun değil estetik inanılmaz gelişti. Sonra asıl önemli konuya gelelim. Zeki olması gerekiyor artı bu zekasını da kullanabiliyor olması gerekiyor. Sonracığıma quake3 ut2003 cs gibi reflex isteyen oyunları iyi oynayabiliyor olması (burası gerçekten önemli çünkü bu oyunları iyi oynayan bir kız görmedim) Benden iyi oynasın taparım ona zaten :-P
Sonracığıma sportif olması lazım yani eline basketbol topu verdiğimde mal mal bakmasın. ya da koşarken paytak paytak koşmasın. Basketbol sadece bir örnek yani illa basketçi oalcak değil ama işte anlayın esnek olsun.
Son olarak ta BEnim onu sevebeilceğim kadar onun da beni sevmesi...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 03 February 2004 15:20 tarihinde demiş ki:
mükemmel hatun yerine Nicole Kidman'da diyebilirsiniz.

ağzımdan aldın[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 01 February 2004 22:49 tarihinde demiş ki:
Evet bu konu L-Manyakta Ersin adlı çizer arkadaşımızın karikatürünü okuduktan sonra geldi....

herkesin bir mükemmel hatunu vardır.....

ama ben düşündüm benim ruh eşim nasıl biri olmalı diye...aranızda eminim çoğu lkişi böyle düşünmüştür...

benimki FRP seven Bilgisayar oynayan mesela karikatür dergileri okuyan Red Hot Chili Peppers a bayılan biri olmalı o zaman tip mip dinlemem ömür boyu yaşarım onunla....

siz hiç tam ruh eşinize rastladınız?

bizim serviste 9 lardan böle bi hatun war =)[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xaer_Aloneheart, 01 February 2004 23:05 tarihinde demiş ki:
said:
Alexi_Septimus, 01 February 2004 22:55 tarihinde demiş ki:
Onunla beraberim.

oha senin mutluluğunun sınırı yokki :))
benim aradığım kız çocuksu olmalı.. şımarık da olmaı tabii biraz.. ama kararında.. zamanı gelince olgun olmalı.. şirin olması benim için sexy'likten çok önce gelir.. şirin ve güzeli sexy ve güzele tercih ederim.. yağmur altında sarılarak yürümeyi sevmeli.. çok kısa olmamalı.. beni her an şaşırtabilecek ona daha çok aşık edebilecek kadar süpriz dolu olmalı.. ve en önemlisi bana aşık olmalı..

karakter özellikleri olan biri var.. peşindeyim :) olur inşallah ne diyelim..

şunu söliyebilirimki zevklerimiz bire bir aynı...
inşallah ilerde aynı kız için karşı karşıya gelmeyiz inşallah :P
son olarak şunu söylemek istiyorum eğer birini gerçekten sewiorsanız gururdu,erkekliti bunları boşwerin yoksa ilerfde çok daha pişman olrsunuz.Bunu şimdi neden söyledin dieceksiniz , içimden geldi o yüzden söledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 5 sayfa yazıda görüyoruz ki bir erkek için "Mükemmel Kadın" %99 vücut %1 akıl. İlginç[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç değil ....gerçek :D[signature][hline]Trust hurts, betrayel kills...
İn the Name of God, impure souls of The Living Dead shall be Banished into eternal Damnation. Amen.

Aket-Atum, 18 August 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
ayrıca benim adım thomas disease bana komaz
Bonus 18 August 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
İleriki levıllarda summon maganda, summon yeniçeri gibi büyülerde geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

fiziksel özellikler olmassa olmaz şeyler deil sonuçta sewdikten sonra " a bek bu esmermiş ben sorışınlardan hoşlanıyordum.pff...." diemiorsun =).
+ 1-1 sen kendini bulursan o insanda sewemessin zati.Ben şahsen bilg. le ilgilnen biri olarak sewdiğim insanın "dün uo da bunu şunu yaptım. off manyaktı..." gibilerinden muhabbet etmesini istemem,isteyenlerde yannış düşünüolar ilerde annarlar(kendimi çok görmüş geçirmiş biri olarak hissettim böle bişi yazınca :)).Tamamaende farklı olmıcak tabiki ama seninde yapmayı seweceğin yeni şeyler öğretecek,yeni şeyler keşfetçeksiniz birlikte , o kendine senden bişiler katçak değişecek sende ondan bişiler katçaksın kendine.Bana göre ruh eşi veya mükemmel ilişki böle olur.Ama sewmişsen bi kere dediim gibi bunları arayamıosun pek.Gerçi bu tür özelliklerde yoksa o insanda sewmessin o ayrı...

[Bu mesaj Cpt_DEATH tarafından 03 February 2004 23:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 03 February 2004 23:14 tarihinde demiş ki:
Evet 5 sayfa yazıda görüyoruz ki bir erkek için "Mükemmel Kadın" %99 vücut %1 akıl. İlginç

Abi kadınlardan zeka beklemiyoruz artık malesef.[signature][hline]Bir şey biliyorsam; o da hiç bir şey bilmediğimdir.
La'unva Solmai @ Eclipse - SWG.
LONG LIVE REBELLION ! | diskavır mi

[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...