Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

O da neydi öyle?

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

1 ay önce falan oldu..
Sırtım tv'ye dönük UO'da action esnasındayım.. bi ara action duruldu şöle bi zap yapayım dedim kanalları çeviriyorum.. sonra bi baktım bana 2 kişi dalıyo attım kumandayı actiona yumuldum.. herneyse kanal'da Stv'de mi ne öyle bi kanalda kalmış pek reytingi olmayan bi kanal..

Yine action duruldu TV'den sesler geliyo..
"Hiçbir çocugun kaçırmaması gereken bir film!" ama adını hatırlamıyorum "zavallı alice" gibi bişeydi.. devam etti :
"Bu filmi kaçırmayın çocuklar" gibisinden çocukları cezbedicek laflar.. Ulan bu ne diye ekrana bi döndüm ve gördüğüm :

Kızın birisi merdivenlerde oturuyo 8-9 yaşlarında, elinde eşşek gibi bi ekmek bıçağı ama öyle böyle değil.. Sonra bi adam merdivenlerden yukarı kouşuyo "kızım dur" diyerekten ve kız bıçağı adamın rastgele boynuna, göğsüne ,kafasına haşırthuşurt sokuyo.. Etrafa kanlar sıçrıyo, adam çığlıklar atıyo kız kahkahalar atıyo..
Bu ne ya dedim gözlerimi falan ovuşturdum gerçekmi diye bi baktım ki gerçek.. Sonra reklam bitti zaten..

O neydi ya öle bunu benden başka gören varmı??
P.S : Bu olaylar 1-1,5 ay önce gerçekleşti bu arada..[signature][hline]Blackice a.k.a [Vulture]
Nickimin anlamı budur!
Baggio, 01 Şubat 2004 22:42 tarihinde demiş ki:
Arkadas rogue galiba, Allah akil dagitirken acaip saklanmis gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya Alice in gerçek versiyonunun bi filmidir heralde
gerçekte öle lay lay lom bi kitap değil sanırsam o....hatta oynu bile çıkmıştı american mcgee's alice hede hödö gibisinden[signature][hline]Trust hurts, betrayel kills...
İn the Name of God, impure souls of The Living Dead shall be Banished into eternal Damnation. Amen.

Aket-Atum, 18 August 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
ayrıca benim adım thomas disease bana komaz
Bonus 18 August 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
İleriki levıllarda summon maganda, summon yeniçeri gibi büyülerde geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

eeheh birşey söyliim mi blackice ın yazısınız il cümlesini zor anladım sırtım tv'ye dönük bölümünü eheheh
sırtım tv yi nedense bir kuruluş ismi gibi değerlendirdim,diyorum adam sırtım tv studyolarından döndük mü demek istemiş ne demiş diye bayağı kastım
eheh dalga geçebilirsiniz..:)[signature][hline]İmza güncelleniyor,lütfen bekleyiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

adam alice diye bi filmi görmüştür aha kesin alice çocuk filmi bakmadan yapmıştır sonra direk televizyona vermişlerdir
Ki türk davranışlarına göre mümkün:)[signature][hline]İmza Yarışmaları:
Türkce yazışş olayı: Siyenbisiey Normali:?
(Bunun ne olduğunu ömsden yollayın çokonat hadi)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...