Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

account açabilen varmı

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

arkadaşım bi gazla başlamak içim bügün gitti wow bc cd-key aldı,ama account açamıyor bi türlü, cd-key, kredi kartı username cart curt herşeyi doğru girdikten sonra create a basınca :

An error has occurred on this page We are sorry, but there was a problem processing your account (ERROR 203). Please contact our billing department by email

mesajı çıkıyor,1 saat uğraştı olmadı,sonra cust. service ye msj attı,varmı bunun çözümü bilen varmı,yoksa sorun sitedemi?
Sosyal ağlarda paylaş

kredi kartından olacağını zannetmiyorum çünkü cd-keyi aldıktan 2 dakka sonra account açmaya çalıştı,ayriyetten ilk olarak quest pass(cd-keyini) yazdı,10 günlük olan,bu kısımda kredi kartı bilgilerini girdi zaten quest account larda kayıtlı olan kredi kartından herhangi bi ücret çekilmeyecek yazıyor koskoca aşağıda,mail attık bakalım nolcak.Blizz den böyle bişey beklemezdim diyo hala...sadadsff
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce karsılasmadıgımdan sadece tahmin yürütebilirim;

1) CD-Key, oyunu aldıgınız dükkan calısanlarından biri tarafından alınıp, kullanılmış olabilir.

2) Account Management sayfasında geçici bir sorun mevcut olabilir, ancak " Please contact our billing department by email " cümle nedeniyle bu düşük bir ihtimal.

Bana sorarsan birinci seçenek olması kuvvetle muhtemeldir, söylenen yere mail atıp konuyu detaylı anlatın, eğer cd-key'in kullanımda olduguna dair bir açıklama alırsanız oyunu aldıgınız mağaza zincirinin başı büyük dertte demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...