Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Castin Dambılzade ve Cenıt Ceksın

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

said:
fizban, 03 February 2004 14:20 tarihinde demiş ki:
justin hani diablesse senin için tekti ?! haaa ! cevabını ver !

veremez kiiii
veremez kiiiiiiii
justiiiiiin cevabınıııııııııı
veremez kiiiiiiii :D :P ahahh..

ck ck ck.. diablesse'e yapılır mı bu bea :yapma:[signature][hline]my..
(icq) - (site) - (e-mail)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pegasus, 03 February 2004 18:26 tarihinde demiş ki:
bi giysi bi kere tutup çekmeyle yırtılırmıymış

evet cektigin yere bagli.[signature][hline]Her giden memnun ki yerinden; Yılllar geçti,hic dönen olmadi seferinden...

[Bu mesaj daverc tarafından 03 February 2004 19:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ii de adam cekmiyo ki kkopartıyo resmen .. .[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamın bilerek,isteyerek,koparmak için çektiği belli bariz bir şekilde..
2. olarakta bunun bu kadar büyütülmesi nedendir anlamadım..yani mtv de çıkan kliplerin yanında bu bir hiç..ben bir klipte zenci kızların sadece altlarında siyah tanga giydiklerini ve geri kalan heryerlerinin çıplak olduğunu gördüm yani göğüsleri fln açık öyle dans ediyolar klip boyunca..
yani bunları kıyaslarsak öyle büyütülecek bir husus deel bnce[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

Dünya nereye gidiyor böyle.
Mtv acıyoruz kliplerin hergecen gün daha acık oldugunu görüyoruz.
anlamıyorum hele o Beyonce nedir öyle ne bu tahrik etme çabası. sıkıyosa türkiyeye gelsin orda kolay tabi.

şimdi zenci diye sevmiycezmi.. yanlış!
efendim bayan kısmı estetik ve fevkelade bi varlıktır sevilmelidir.
erkek ne kadar kalassa bayan o kadar narindir.
zencileride sevelim.ama sarışını ihmal etmiyelim.

sonracıma şimdi castin tımbırlent denen adam bu haraketi yapıyorda resmne önceden planlanmış yoksa bi oturur düşünür " ya bunun abisi var babası var ayıp" diye.
benim asıl merak ettigim maykıl ceksin ne yapıcak ? yeni bir cocugamı tecavüze edicek.[signature][hline]Delikanlı adam akbil kullanmaz
no gay, no cry
www.fallenbishop.cjb.net
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız onların kültür ve ahlak anlayışı çok farklı..yani ablası abisi olayı yok orda bizden çok çok farklı aile kavramı fln..
orda annesi babası boşanmamış insanların sayısı çok azdır mesela..yada ne bilim ailesinin yanında 20 yıl kalmış birini bulmak zordur..[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray

Sosyal ağlarda paylaş

Bende bugün gazetenin ilk sayfasında köşede gördüm. Sadece foto'^yu gördüm justin'in yaptığını bilmiyodum.[signature][hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

canbir o elli sent'in klibi .. sadece digiturk'teki mtv'de felan ole gosteriyor onu .. Onun dı$ındakilerde kesiyo ... Ama olay zaten castin timberland'in boyle bir olaya tekrar giri$mesi ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Niye numberone'da gördüm ben o klibi gayet müstehşen bi şekilde[signature][hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi ne alaka..mtv de kablo tvde gördüm ayrıca bırak onu numberone da bile gösterio izledim yani.50 cent diil bide kıl bi herif var zenci o adamın klibi ismini bilmiorum ama fifty cent diil böle dişleri iğrenç çirkin bi adam[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray

Sosyal ağlarda paylaş

elli sent abi $arkının adı da P.I.M.P ve elli sent'in vocal elemanı mıncıklıyo memi$leri felan bilioz ... Ama numberone'da vermedi oraları tuhaf[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

doğru 50 cent in öyle klibi var şimdi hatırladım..
bide ayrıca bi klip daha var kızlar cıbıl cıbıl,50 cent diil o..
aslında güzel,izlenesi şeyler eheh :)[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 03 February 2004 21:14 tarihinde demiş ki:
ii de adam cekmiyo ki kkopartıyo resmen .. .

Abanzanlığı tutmuştur . Abi benım anlamadıgım başka bir konu ise bu MTV şarkıcılarının cogu böyle bi tip oluyor ya . Yanı ne bilim cok popüler gibisinden filan. Ama şu Castin Tımbırleykin bir şarkısını dınlıyorum Tip bir şarkı ya dinlenesi bişey değil? Satisfaction bile daha iyi. Başka şarkısını dınlıyorsun yine öyle? Yani bu adamın şarkıları güzelde bizim farketmediğimiz bişey mi var?[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

Abazanlık topic'ine dönüştürmeyelim lütfen.[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

deli sen de sadisfaction'u cok ezdin be ya ne guzel $ærkı iste :-ğ[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /

puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Yok be ZeuZ . Sadisfaction güzel anlamında kullandım orda. Yanı aklıma ilk o geldi . Birde benım anlamadıgım bazen cafede TV yi acıyor bizim Dursun abi . Paso MTV izliyor . Orada güzel buldugu klıplerın ısımlerını yada Ss lerini alıyor .Sonra kazaa dan fılan ındırıyor. De benım burda çok takıldıgım bir olay var . MTV bazı şarkılara takılmış. Nerdeyse 20 dakikada bir o şarkı calıyor .[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...