Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alsam alsam boj vendordan ne alsam

managerx

Öne çıkan mesajlar

char bu
simdi char bu, elimde 350 ye yakın boj var, yeni badge vendoru acılınca

bu robe: robe 100 badge
bu dagger: dagger150 badge amanın
bu yüzük: yüzük60 badge kafadan alayım diyorum

bir de bu pant var panth100 badge de bu

siz olsanız ne yapardınız bu chara, ya da oncelikle hangilerini alırdınız, vakti olanlardan bir analiz rica etsem.
Sosyal ağlarda paylaş

350 badge varsa niye soruyosun ki, yeterliymiş zaten:) Al robe'u, pantolonu, hançeri; çal bee geesi arkadan, /'a bas shattrathı turla. :P

Şaka maka zaten spell hitin fena diğilmiş, yeni itemlerle yeni epic gemlerle daha da arttırırsın hem de yüzüğün çok alternatifi var, scale of sands yüzüğünü alınca yüzüne arkanı dönüp bakmazsın bile.

Son bir tavsiye, Aldorla exaltedmışsın zaten, çıkar o pvp amuleti SSO exalted amuletini tak :) Gerçi Aldor buffın ne kadar sık procladığını bilmiyorum, ama +120 spell damage procu extra bir trinket gibi bence.

Edit: Gereksiz sözcük kullanımından kaynaklanan anlatım bozukluğu
Sosyal ağlarda paylaş

pant, robe ve dagger i aldığımda toplam statlarda soyle bir değişim oluyor
+32 stam
+29 int
+30 sprit
0 crit
+8 spell hit
+46 damage
ve ekstradan bir gem slot

dagger değişimi tam oturmadı kafama aslıdna +43 damage, +26 stam+13 int, -25 crit e karşılık 150 badge yazınca hoıs geliyor ama gene de kararsız kaldım, ama robe ve panth de eminim totalde bakınca bu badge işi umduğum kadar verimli çıkmayacak gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Heroic MGT de kaelden düşen Scarlet Sin'dorei robeye (2x Veiled noble topaz(veya kırmızıya runed living ruby)+Glowing Nights eye) şu anki frozen robenden çok daha iyi 13-14 DPS gibi büyük bi fark kazanırsın onu Sin'dorei yi kullanirsan ha ben illede 100 badge öderim Tormented demonsoul robeyi alırım diyorsan Sin'dorei ye göre sadece 3-4 dps upgraden olur şu anki itemizasyonunla bence gereksiz heroicdekini al derim.

Silah deişmek critini düşürsede biraz yinede yaklaşık 20~ dps kazanacaksın ama benim tavsiyem vengeful spellblade alman yönündedir warlocksun 1850 yaparsın 1 gecede yada puanin yoksa veririsin 3-5 kuruş arena puanı satin alır ondan sonra 1850 ye kasarsin.
Uraşamam arenayda diyorsan 150 badge verilebilir.

Yüzük alınabilir.

Pantalon Voidheart a göre 15~ dps gibi bişi kazandırıcak pek fazla bi seçenek yok sen bilirsin alınabilir.

Ps: yerinde olsam Belt of blasting yaptırırdım hemen.

//edit: Yazma özürlülüğü
Sosyal ağlarda paylaş

hicbirini alma bence,

silah olarak crit i kaybetme biyerden sonra +sta ve +int zaetn umrunda olmayacak, life tap life drain ftw,

robe olarak da buna 100 verene kadar heroic Magister terrace dan scarlet sindorai dusurmeye calıs,

raid tabanlı dusunuyorsan Hp/mana 10k lara yaklasacak ve daha fazlası da cok da lazım degil hani,

hit/damage/crit gitmen gerek bunun icinde hit cap sen damage ve crit birlikte git birini digerine cok tercih etme bence,
Sosyal ağlarda paylaş

Önceden de denildiği gibi robe'a 100 badge harcamak yerine hc mgt robe'unu alabilirsin.

Dagger'ın üzerinde crit/hit/haste benzeri şeyler olmadığından bana pek çekici gelmiyor. İmkanın varsa hit cap'e de ulaşmadığını göz önünde bulunduraraktan, ZA'dan Wub's Cursed Hexblade almanı tavsiye edebilirim.

Don için Spellstrike Pants daha iyi bir seçim olur. Hatta head'i de yaptırırsan seni bt/mh'a kadar idare eder.

Badgelerle nether vortex alıp Belt of Blasting'i kesinlikle yaptır.

Yüzük gayet iyi. Alınabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

tavsiyelere uyarak gittim vendordan yüzüğüaldım
ve boot u aldım
sonra 30 badgeye 2 nethervortex edinip belf of blasting craft ettirdim. Sonra girdiğim ilk hc mgt den de robe dustu biraz bal da var tabi :) 1200 damage,20.53 crit, 195 de hit oldu, elimde bir de takmadığım yuzuğu var onu kullansam cap i de geciyorum tavsiyeler için teşekkürler işime yaradı gene bir göz atın arada siz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...