Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL : Ankaraspor - Fenerbahçe

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Zegna said:
valla gs bu senede kasasinda kalan son para kırıntılarını denizliye verdigi gibi trabzona basarsa neden olmasin toggie :)

adnan polat evindeki tvalet kagitlarini hibe edicekmis trabzonaki konfeti yapsinlar mac 25 dakka dursun diye :D

ah be abicim. denizli'ye ne para vericez. 16 dakka uzatma oynadınız, ne parasından bahsediyosun :p

ben kendi attıgımız gollerden bahsetmiyorum. 4 dakika uzatılıp 5. dakikada gol geliyor. gecen hafta aynı haltı fb yaptı. kupa macında galatasaray'a olan da tam tersi. bu işin bi standartı olması lazım. su anda kimse mac saati hakkında sikayet edemez.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
toggie said:
gecen hafta attınız ya zaten.

Ohşşş :D

Ayrıca atak bitmeden maçı bitiremez yani. Topu çıkartamadınız ki

artık böyle şeyler yok. daha dün juventus - milan maçında kalac juve ceza sahasına gelmişti ve serbest vuruştan top ceza sahasının dışına düştü ve del piero bomboş sahada idi maçı bitirdi hakem. 3-2 öndeydi juve ama olsun

arsenalin kullanamadığı korner var. geçen hafta kayseri maçı var. dolu var. artık öyle bir kural yok yani hakemin insiyatifine kalmış durumda o.
Sosyal ağlarda paylaş

geffen said:
Xo said:
kaybederse fener uplarım bunu Zegna :)

fener kazanırsa da upla.

:) tamam gelsin hele bir 32. hafta

ps: nedense Türkiye kupası maçları öncesindeki iddialarınız geldi aklıma :) Maç seyretmeyi bırakacaklar bile vardı FB elenirse :))
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Ya biri hakeme gözlük yapıyo diğeri top isteyip atılınca yerdekini almaya eğiliyo diğeri zaten tekme atıyo. Bunlar kart hak etmediler yani?

Neyse bu tartışma sabaha kadar sürer ben susuyorum :)

ahahahahahah bunlar kartsa turkiye liginde sag futbolcu birakmamak lazim ;) NEyse canim hakli galibiyetler ligi senlendiriyor, butun takimlarimizin.

Ali Samiyen ftw tbh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...