Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kettemoor daki ahali..

Guru

Öne çıkan mesajlar

Ben bu aralar kettemoor da oynamaya başladım, eclipse in saçma sapan sorunlarından gına geldiği için :( Kettemoor da oynayanlar ingame nicklerini ve professionlarını yazabilirmi, birbirimize yardımımız dokunur..

Benim karakterimin ismi Ese'Ke Soulreaver, Master Dancer ve Master Doctor (2 kolon eksik)..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

santona :)

profession : fazlasıyla degişiyo :) şimdide rifleman-ranger düşünüyorum hadi hayırlısı

ya sana resource vericektim unuttum onu ogun :( kusura bakma

neyse artık master doctor oldugunda saglam bişeyler veririm ehe[signature][hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.

Pre UO:R Shard
Sosyal ağlarda paylaş

Eatar Pyrea :)
Prof: Secret lol. PvP asskicker(hani benide bi güzel ezenw ar oda ayrı konu)

genelde theed de takılırım... malum master dancermışın.. gel theed cantinaya muhabbet edek :)[signature][hline]:·. -cøLdwínd- .·: (7:40 PM) :
jedi sabrı olmasa, atlıcam pencereden.
Eatar Pyrea :: Kettemoor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 03 February 2004 10:43 tarihinde demiş ki:

profession : fazlasıyla degişiyo :) şimdide rifleman-ranger düşünüyorum hadi hayırlısı

neyse artık master doctor oldugunda saglam bişeyler veririm ehe

ne alaka rifleman & ranger? =P benim şimdiki template o ama holodan ranger çıkmasa yapmazdım hehe[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 03 February 2004 17:45 tarihinde demiş ki:
said:
Popeye, 03 February 2004 10:43 tarihinde demiş ki:

neyse artık master doctor oldugunda saglam bişeyler veririm ehe

ne alaka rifleman & ranger? =P benim şimdiki template o ama holodan ranger çıkmasa yapmazdım hehe

BH droidleri yüzünden zaten Ranger ın tracking kısmını almıştı, sanırım track ve harvest için ranger ı tutacak.. Ranger gerçekten çok yararlı bir prof. özellikle force npc filan avlıyorsanız bulmanızı çok çok kolaylaştırıyor..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..

[Bu mesaj Guru tarafından 04 February 2004 00:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok şimdi tamamen ranger olcam :)
bh droidleri düzelirse bh olurum tekrar

hareket halindeki bi hedefi takip etmek baya zor trackle

zaten bantha katliamim sayesinde 160k scout xp toplamistim trackingi 4 yaptıktan sonra ehe

hazır varken su conceal bolumunude bi 4lerim dedim oyle gazla girdik işin içine :)[signature][hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.

Pre UO:R Shard
Sosyal ağlarda paylaş

hehe master smugg oldum drop etmeme az kaldi walla :p

rifle ranger cok cok eglenceli gibi oyle demeyin
bende ayni temp dusunuorum..moron moron ormanlarda takilcaz pop la sehir hayati baydi cok eheh

ha cm rifle daha eglenceli pvp icin ayri :p
hadi hayirlisi[signature][hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bana doctor crafting için resource yardımı yapabilen olursa sevinirim :)

şimdilik stim-c ile idare ediyorum :P[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

esnaflar birligimizin depo girdi ciktilari ile pop ilgilenir valla,
seküriti sefimiz eatar iken, halk la iliskiler ben, Gunn da dukkan kapandiktan sonra arka depoda sanatsal film cekimlerini ustlenir:)

evet bilardo masasi da var...[signature][hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba,
Karakteimin adı: Goktug Tetik,
Her nekadar uzun zamandır oynayamıyor olsam da, amacım doktor olmak.
Bestine şehrinde yaşıyorum, Sith PA'sina üyeyim.

Not: Daha önce forumlarda patchleri çekmiş ve bunlardan bir CD yapmış arkadaştan hala patch'lerin gelmesini bekliyorum.[signature][hline]Kumadam of Moonglow
Zulkir of Necromancy RED
Red Mages Guild
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...