Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL : Beşiktaş - G.B Oftaş

Mumu

Öne çıkan mesajlar

Saat: 20:00
Stad: BJK İnönü

Beşiktaş'ın cezası nedeniyle seyircisiz oynanacak bu maç. Beşiktaş rahat kazanır gibime geliyor. tello bobo cisse ibrahim kaş ve baki yok. delgado oynuyor bi hafta aradan sonra. serdar kurtuluş da sağda defansta oynayacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

evet çok küfür ettik fenerbahçe maçında cezaya bi şikayetim yok mesela benim. ama bi hafta önce fenerbahçe şükrü saraçoğlunda beşiktaşa baya bi küfür etti, lig tv sesi falan kıstı ceza gelmedi fenere.

ayrıca beşiktaş maçında gelen cezanın tek sebebi küfür falan değil alexe atılan bozuk para ve su şişeleride etkendir. böyle taraftarlığa bi son verilmezse puanımızı silsinler haklılar.

ben sahaya küfür etmeye ya da oyunculara bozuk para atmaya gitmiyorum. hayatımda bozuk parayı bir kere atmayı denedim onda da yetişmemişti ufakken. anlamıyorum yani o adamın ne suçu var alexin mesela. adam futbol oynamaya çalşıyor sen adama su şişesi bozuk para fırlatıyorsun. taraftar falan değil ki bildiğin dağdan inme barzo bunu yapanlar açık ve net. korner atarken ceplere giriyor rakip oyuncular, biz yeni açıktayken bilmiyoruz kafasını gözünü yarmayı zaten. insan olamayanlar yüzünden polisler kalkanla orayı kapatmak zorunda kaldılar şimdi. lehimize kullanıp oyuncuyu ıslıkla baskı altına alabileceğimiz bir yeri kendi ellerimizle kapattırdık polise kısacası. kafasız mıyız neyiz anlamıyorum ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Federasyon rengini hemen belli etti zaten. Anakra deplasmanında 3-5 çapulcu biraz küfrediyor Sami Yen kapanıyor ne alakaysa? O zaman forumda küfretti GS taraftarı diye de kapatsınlar. Kendi stadı dışında taraftardan sorumlu tutlmamalı kulüp. Ama FB kendi sahasında küfredince birşey olmuyor. Hakemlere falan hiç girmiyorum çünkü bizim lehimize de hatalar yaptılar ona birşey diyemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Federasyon rengini hemen belli etti zaten. Anakra deplasmanında 3-5 çapulcu biraz küfrediyor Sami Yen kapanıyor ne alakaysa? O zaman forumda küfretti GS taraftarı diye de kapatsınlar. Kendi stadı dışında taraftardan sorumlu tutlmamalı kulüp. Ama FB kendi sahasında küfredince birşey olmuyor. Hakemlere falan hiç girmiyorum çünkü bizim lehimize de hatalar yaptılar ona birşey diyemem :)

federasyon değilde sen rengini hemen bvelli ediyosn bir tane objektif yorumun yok çoğu maça giderim inönü yada samiyendeki küfürün olsa olsa 5 te 1 i vardır kadıköyde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...