Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPod

BonaZZoli

Öne çıkan mesajlar

Bugün iPodumu almaya gidecektim, 319 dolarım hazırdı ama bir arkadaşım hayalllerimi yıktı.Benim ilgilendigim 10 GBlık modelin kalkacağını,15GBlık modelin geleceğini, fakat fiyat değişikliği olmayacağını söyledi.Bi de iPodun pili bir senede bitiyomus yenisi için 250 dolar istiolarmış. Bunlar dogru mu?Ya da bu aletin baska kıllıkları var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

peki o arkadaşın bu yeniliklerin tr içine ne kadar zamanda yansıdığını söyledi mi?[signature][hline]Bizim Estel, 08 Ocak 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
"abi niye her seferinde iyisin di mi diye soruyorsun? potansiyel intihar teşebbüsçüsü müyüm?"
Bizim Estel, 08 Ocak 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
"yok abi ben dünyaya herhalde örnek alın bunun gibi olmayın halinize şükredin diye parmakla gösterilmek için gönderildim."
Sosyal ağlarda paylaş

ben aldım yeni. (daha dogrusu babamda vardı o bana verdi). Bende olan 5gb. Gayet memnunum. O bir senede bitme olayı yalan galba çünkü babam en az 2 sene dir kullanıyo. Pili içinde firewire dan sokuyosun kabloyu şarj aletiyle şarj oluyor. En sevdiğim yanlarından biri de şarj la çalışması zaten. Çok memnunum tekrar söliyim parası olan herkese öneriyorum.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..

[Bu mesaj Solonor tarafından 10 January 2004 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

10gb olsa ne farkeder 15gb olsa ne farkeder yahu? onu bir yana bırakalım.

128mb parmak gibi fıstık gibi aletler 100 dolar civarındayken, o kadar parayı vermek bana gereksiz geliyor. fiyat/performans kötü şu anda bence. ha param olsaydı hoplaya zıplaya alırdım o ayrı (çok param olsaydı, ona gelene kadar alacağım zibil şey var yani).[signature][hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

ipod un 50 dolar ucuza(bundan onceki en dusuk modelinden) bi modeli daha cikti 4gb'a ayni pile omrune ve daha kucuk daha estetik bi alete 249 dolar veriyosun.ben bu modeli bekliyodum ama bu kadar pahali ve sacma bi pazarlama stratejisiyle gelcegini dusunmemistim ama nasil olsa apple fanatikleri gidip butun paralarini yine verir..

pil omru konusu dogru ustelik apple bi sure onceye kadar biten pilleri bile degistirmeyip piskin piskin yeni player alin diyomus ama baskilar sonucunda 100 dolar civarina pilleri yenilemeye baslamis... daha fazlasi icin;

http://www.ipodsdirtysecret.com/

pil konusundaki sitede su filmde var icerde..[signature][hline]-->Four String Magic<--
Time well
wasted
Sosyal ağlarda paylaş

ohh kaydı bana o zaman. :)[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 10 January 2004 23:06 tarihinde demiş ki:
Mekanik aksam başa bela arkadaş. Flash memoru rulz!

flash olunca da 10gb gibi boyutlara ulaşılamıyor haliyle. onu ben de düşünmüştüm bi ara, bu hard drive koşarken coşarken zarar görmüyomu diye, ama adamlar yapmış demekki antishock mekanizmasını.

neyse, apple neymiş buarada ya.
creative'in MuVo2 gibi modelleri varken, ne gerek var elmaya armuta[signature][hline]improper dancing in the middle of the street
Sosyal ağlarda paylaş

ipod muhteşem bi alet bence bende 40 gb liği var ondan almak eniyisi 250 dolarlıkların pilleri 6 ayda eskiyomuş alma onun için....40 gbyi hayatım boyunca dinlesem bitiremem müzik dinlemenin sonnoktası bence ..

[Bu mesaj darkwingduck tarafından 17 January 2004 19:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...