Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Command & Conquer: Red Alert 3

moriQ

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Red Alert 3 System Requirements:

* OS - Windows XP / Vista (32-Bit)
* Processor - XP: 2.0 GHz (Intel Pentium 4; AMD Athlon 2000+; Multiple Cores) / Vista: 2.2 GHz (Intel Pentium 4/AMD Athlon 2200+/Multiple Cores)
* Memory - XP/Vista: 1 GB
* Hard Drive - Media: 6.0 GB / EA Link: 12.0 GB
* DVD Drive - 8 SPEED
* Video Card - NVIDIA GeForce 6800, ATI Radeon X1800 or higher end DirectX 9.0c compatible gfx card
* Sound Card - DirectX 9.0c compatible (Creative Sound Blaster Audigy cards require a Intel P4 2.6 GHz or similar under Vista, Yamaha Xwave-512 not supported)
* Online Multiplayer - 512 Kbps or faster; 2-8 Players
* Input - Keyboard, Mouse
* Optional - VoIP Headset
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Ne buluyorsunuz şu Yuri'de anlamam ki :p

Para toplama aracı çok güzeldi. Patlattınmı özgürlük diye bağırırdı ameleler :? .

Bu çağ ne ben onu anlamadım Tiberian Sun da bile böyle gelişmiş robotlar yoktu ki tiberian gelecekte geçen bir oyundu.

2. dünya savasını fln geçtim... Fantaziden arınmış günümüz teknolojisine yakın bir oyun bekliyordum.

Söyle baboş suya balık gibi dalan uçakmı olur ya
Sosyal ağlarda paylaş

Videoların hepsine baktım gameplay falan. Ünitelere de baktım...

Böyle hepsi fazla bi teknolojik. Bi kere nerdeyse her ünitenin 2. bi özelliği var. Japonlarınki suya dalıyo havaya çıkıyo, rusların conscriptlere bile secondary fire olarak molotov kokteyli vermişler...

Suya her türlü binayı kurabilme olayı ve bununla beraber pek çok üniteye (engineer a bile) amfibi olma özelliği verilmiş olması falan....

ne bileyim hoşuma gitmedi. zorlaştırmış oyunu gibime geliyo.

RTS olarak güzel bi oyun olacak büyük ihtimalle, ama Red Alert ruhunu tamamen yitirmiş bence...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hem karaya hem suya üs kurma, tonla amfibi ünite, her ünitenin çift özelliğinin olması falan bence bi RTS için çok fazla. Hepsi bi arada olunca oyunda başarılı olmak için hardcore oyuncu olmak şart...

Eski C&C de yoktu bunların onda biri bile ama ona rağmen yüzbinlerce çeşit strateji üretilebiliyordu.

Bana zor olacak gibi geliyor.

Adam uçaklarla gelecek anti airla püskürtmeye gidicen hop suya kaçacak, denizaltı yollayacan hop havaya atlayacak falan. uğraş dur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...