Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Miami bulusmasi..

Recall06

Öne çıkan mesajlar

mADmaXimus said:
houstondayim demistin diger baslikta simdide turk yemegi ozluyorum diyosun
houston kucuk turkiye be, her turlu turk yemegi var tipatip ayni, nasil ozluyosun peki turk yemeklerini?

Pek detective gordum seni pit diye burnuna deger

Abicim iskender lahmacun dedik evet haklisin burda..

Pasha var istanbul var alibaba ver vs. ama turkiyedeki gibi degil malesef.. O uludag iskendercisinin iskerderi gibi.. veya urfalinin lahmacunu gibi olmuyor olmadi olamayacak..

Ev yemekleri var mezeler var ama iskender ve lahmacun malesef turkiyedeki gibi degil sorry dude

I love you :)
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:
600.000.000$ öylemi ? Sizle Aynı istanbuldamı yaşıyoruz biz diye merak ettim.. Arsa ve Dönüm fiyatlarından haberiniz varmı ? Burda megolomanlık yapmak için değil ama biraz bilirkişilik yapmak için bi yorum yazıcam. Floryadaki Arazinin boyutunu biliyoruz. Oldukça elverişli aslında Konumuda kullanışlı fakat 600m $ Bir arsa için ne demek Farkındamısınız siz ? Yıllık 400m $ ciro yapan bir İnşaat şirketinin Patronun Oğlu mevkiisindeyim ve Tek erkek çocuk olduğumdan dolayı doğal olarakta tek varis pozisyonumdayım 22 yaşındayım ve 600m$ Bir arsaya verebilecek gücümüz allahıma şükür var. Ben o araziyi size banko 150-175m dolar arası bir meblaya tekrar diyorum çok rahat şekilde alırım bana 200m dolar wersinler ben o arsayı önlerine atıp 25m dolarıda cebime indiriyim yani ne 600 ü ya

Ya adam direk zirva yanliz. 400 miyon dolar ciro yapan insaat sirketi varmi turkiyede hayir yok.. Genelde toplam is bitirmeler filan 2 milyar dolar civari en byuklerin..

Tabi arkadas 400 milyon dolar ciro insaat sirketi derken babasinin devletten aldigi toplam tahaaut islerini kast ediyorsa sanirim 5-10 sene arasi surer o insaatlarin bitmesi ve toplam bedeli 10 seneye bolmesi gerekir oda 40 milyon dolar eder senede devleten aldigi hakedislerdir oda.

Senelik ciro nedir o sene kestigin faturadir.. Diyelim konut uretiyorsun 400 milyon dolar senede fatura kesmen icin 2 milyar dolarlik filan bir konut uretmen lazim. Varmi ole bir konut tr de yok..

Hani soyle buyuk insaat firmalarini dusunuyorumda tek cocuklusuda yokki bunlar arasinda..

O ciro degildir olsa olsa aldigi toplam islerin bedelidir oda 5-10 senelik bir tahaaut isidir zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
savunma ve konuşma hakkı bana düşmez ama o kişi benim sınıf arkadaşım ve yalan söylemediğini biliyorum...
şimdilik bunu diyebilirim yani gerisini o getirir.

edit: yazdığı rakamlar hakkında gerçek bilgiye sahip değilim o konu hakkında da bişi diyemem ayriyeten.

Zaten benim ustunde durdugum nokta yazdigi rakamlar hakkinda, eger zaten 600milyon dolar bir arasaya verecek cash gucu olan biri olsa sende bilirsin onda o para oldugunu..

Turkiyede iste arsa ihaleleri yapildi gorduk kimler girdi.. Zorlu holding girdi oda bankasini satip buldu o kadar nakiti ancak..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Trasty said:

600.000.000$ öylemi ? Sizle Aynı istanbuldamı yaşıyoruz biz diye merak ettim.. Arsa ve Dönüm fiyatlarından haberiniz varmı ? Burda megolomanlık yapmak için değil ama biraz bilirkişilik yapmak için bi yorum yazıcam. Floryadaki Arazinin boyutunu biliyoruz. Oldukça elverişli aslında Konumuda kullanışlı fakat 600m $ Bir arsa için ne demek Farkındamısınız siz ? Yıllık 400m $ ciro yapan bir İnşaat şirketinin Patronun Oğlu mevkiisindeyim ve Tek erkek çocuk olduğumdan dolayı doğal olarakta tek varis pozisyonumdayım 22 yaşındayım ve 600m$ Bir arsaya verebilecek gücümüz allahıma şükür var. Ben o araziyi size banko 150-175m dolar arası bir meblaya tekrar diyorum çok rahat şekilde alırım bana 200m dolar wersinler ben o arsayı önlerine atıp 25m dolarıda cebime indiriyim yani ne 600 ü ya

adsdsfgfd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...