Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sunwell Trailer

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:
Boşuna tartışıyorsunuz..

Blizzard şu ana kadar çıkan content patchlerin çoğu için sadece ingame videolar hazırladı.

Beğenip beğenmemek size kalmış tabi ki ama buraya gelip "Blizz neden cinematic yapmıo?" demek ne yazıkki birşey değiştirmio :p

Oyuncuların yaptığı harika çalışmalar var orası doğru, en son Jack'in (fransız) yaptığı The Burning Crusade Movie izlemenizi tavsiye ederim :)
Uthmatar said:
Linkte alsaydık bari ^^

Bump :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Xhunarion said:
Neresi iyi. Oyuncuların yaptıkları abartısız 10 kat daha güzel çalışmalar var.

geffen said:

abim nedir senin derdin anlamıyorum üslubun hep bu amacın hep muhalefet olmak ama hep saçmalıyorsun..
cinematic yapmak kolay değil ama 10 milyon oyuncusu olan blizzard için cinematic yapmak hiç de zor bir şey olamaz. kabul edilemez. küçük patch diyorsun, be evladım gelen kiljaedan, müslüm baba değil. warcraftmovies de inan daha güzellerini playerlar çekiyor zaten.

Oyuncuların yaptıkları abartısız 10 kat daha güzel çalışmalar var, evet. Örneğin illegal danish vardı efsan bir video.

Ama şunu karıştırıyorsunuz. Adamlar bu videoları illegal danish ve benzerleri gibi "machinima dizisi" yapıp insanların videoya fan olması için yapmıyor. Sadece oyunun bir yeniliğini duyurmak için reklam amacıyla kullanmak için yapıyorlar.

Hem o bahsi geçen videoları yapan elemanlar oturup sadece videolar üstünde uğraşıyorlar.
Oysa Blizzard patch üstünde uğraşıyor, yanında promosyon niyetinde de bu tip ingame animasyonların kullanıldığı videolar veriyor.

Ha açıkçası izleyince beğendiğimi söyleyemem. Black Citadel videosu ve Gnews videosu enfes olmuştu. Ancak Sunwell Videosu ikisinin de yanında epey sönük kalmış.

Ancak "Blizzard'ın yaptığı terbiyesizlik" gibi bir tepki vermek de gereksiz. Çünkü dediğim gibi sadece promosyon niyetine yapıyorlar bu videoları.

"10 milyon oyuncusu olan blizzard için zor bir şey olamaz" ile neyi kastettiğini anlamadım.
Evet 10 milyon oyuncusu var ama bir firmanın eleman sayısı oyuncu sayısıyla bağıntılı olmuyor ki.
Serverlarla ilgilenen kişiler bile blizzard developerların sayılarından kat kat fazladır.

Ayrıca şunu da söylemek istiyorum. World Of Warcraft'ın cinematiği var ya, Warcraft III ilk çıktığında başlanmıştı. Yavaş yavaş yapıp cinematiği tamamlamışlardı.
Evet, adamlar cinematiclerde şaheşerler yaratıyorlar, ama çerez gibi cinematic yapıp makine gibi cinematic basmıyorlar ki. Hem bir de şunu düşünün. Bir yandan Wotlk bir yandan Starcraft 2 ile uğraşıyorlar ve onlar için de cinematic yapmak zorundalar.

Kiljaeden geliyor demişsiniz de, benim bildiğim Kil abinn kendisi gelmiyor, sadece yansıması geliyor. Daha Sunwell oynamadım elbette ama, Lich King'i ve Illidan'ı yaratan kişi olduğundan, böyle basit bir dungeonda harcanmaz adam.
Archimonde aktif saldırı yaptı ve karşılığında babayı yedi. Kil'Jaeden direkt saldırı yapmamasını bilecek kadar akıllı. Bu yüzden Sunwell'de "kesildiği" zaman direk oyundan çıkıcak diye düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...