Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTK: Gençlerbirliği-Galatasaray

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

19 Mart Çarşamba 2008
20.00
19 Mayıs Stadı
FTK Yarı Final İlk Maçı
Hakem: Halis Özkahya

Diğer eşleşmede, ilk maçta, Kayserispor Rize'yi Rize'de 3-0 yendi ve %99 finale çıktılar. Bu turdan da Galatasaray'ın finale çıkacağını düşünüyorum ve iyi bir final bekliyorum, Kayseri-Galatasaray arasında. İçimden bir ses de Kayseri'nin kupayı alacağını söylüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Gençlerbirliği 1-0 Galatasaray

Maç bitti.

Sahada 2 takımı da pek beğenmedim ama Gençlerbirliği daha etkili gözüktü ve daha çok mücadele etti, istedi.

2.maçta Galatasaray'ın finale yükseleceğini, Kayserispor'un kupayı alacağını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

1-Saha patates tarlasıydı

2-Yeter şu eksiklerden çektiklerimiz Hakan Şükür namaz kıl maçlardan önce ulaan!

3-Feldkamp takımın başında değilken süt dökmüş kedi gibi oynuyorlar

4-Bunların hiçbiri bahane olamaz be ne dandik futbol oynadı takım acil yeni teknink direktör lazım bi ay bu Ahmet Akcan'la yürümez.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
1-Saha patates tarlasıydı

2-Yeter şu eksiklerden çektiklerimiz Hakan Şükür namaz kıl maçlardan önce ulaan!

3-Feldkamp takımın başında değilken süt dökmüş kedi gibi oynuyorlar

4-Bunların hiçbiri bahane olamaz be ne dandik futbol oynadı takım acil yeni teknink direktör lazım bi ay bu Ahmet Akcan'la yürümez.

Ahmet Akcan'la bu takım 3. veya 4. olur. Kalli'nin dönmesi için Galatasaraylılar dua etsin. Bazen kötü oynuyordu takım ama mücadele ediyordu. Bu kadar mücadele etmeyen Galatasaray görmedim, ben bu sezon.
Sosyal ağlarda paylaş

sabriyi kutluyorum muhteşem oyunundan ötürü. ne güzel sevinmiştim kadro dışı kalınca , ama hakan şükür kendisi yetmiyomuş gibi yine takımın başına sardı bu adamı.

lig bu ahmet akcanla biraz zor biter. kalli eğer altyapının başına geçerse, iyi oyuncular yetiştirir gs ye çok faydası olur ama bu takımı malesef yaşı dolayısı ile yönetemeyeceği belli oldu. yeni yönetim ne yapıcak görücez bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...